Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb bolognese...

Melyek a legjobb bolognese kennelek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom, hogy hol laksz, de én Pesten a 16.kerületben vettem egy magántenyésztőtől a kutyum lassan 5 éve. Nem a legszebb környezet, de a kutyusok jól vannak. Sose volt semmi baja, első oltásait, féregírtásait megkapta ott. 40-60 ezerbe került egy kutyus, törzskönyvtől függően.

Ha esetleg érdekel, megadom az e-mailem, és leírom a címet, tel. számot. julcsy19942004@t-online.hu

2008. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia itt van pár kennel cim ami szerintem jó kennel.Nézd meg. [link]

[link]

[link]

Remélem segitettem.

2008. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerem a bolognese tenyésztőket, de ha tényleg jó kutyát akarsz venni, nem olcsót, akkor ne az döntsön, hogy esetleg nagyobb távolságot kell érte utazni vagy hogy itt várni kell, de ott azonnal is lehet kapni. Sőt, ahol mindíg kapható kölyök, az 100%, hogy csak egy szaporító. Egy jó tenyésztő egyik fontos ismérve egyébként, hogy nem azért kerülnek nála (a sok szaporítóhoz képest) sokba a kutyák, mert ő kizárólag törzskönyvezve adja, hanem azért, mert gondosan szelektált, öröklődő megbetegedésekre szűrt az állománya. Szerintem egy másik fontos szempont a tenyésztő kiválasztásánál, hogy ő kérdez. Mármint téged kérdez ki. Ez talán kötekedésnek is tűnhet, de egy olyan ember, aki ezt szerelemből csinálja, nem pedig azért mert ez is egy divat-fajta, ami jól eladható, tudni akarja, hogy kinek is adja oda a babát. Mert nem akarja egy szaporítónál, szülőgépként látni a kutyát.

Kenneleket a [link] oldalon találsz. Ahogy elnézegettem a honlapokat, nekem a Predatino Bolognese Kennel tetszik a legjobban. Én biztos oda mennék, ha Bologneset akarnék venni.

2008. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Jól olvasom? Végre egy ember, aki nem a legolcsóbbra hajt, mindegy, csak legyen alapon? :) Több ilyen ember kéne.

[link]

Nekem eddig ez a kennel tetszett a legjobban.

Az első válaszadó tanácsát, ha lehet, ne fogadd meg. 100 %, hogy szaporító az illető. És, hogy honnét veszem? Csak érdemes elolvasni ezt a pár sort:

"Nem a legszebb környezet, de a kutyusok jól vannak. 40-60 ezerbe került egy kutyus, törzskönyvtől függően."

2008. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!