Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezzek házőrzőt?

Hogyan szerezzek házőrzőt?

Figyelt kérdés

Német juhász kutyában gondolkodom.

Ebben az esetben mindenképp tenyésztőtől kellene vennem fajtisztát? Kellene vele kutyasuliba járni?

Arra szeretném őt, hogy ha probléma van az udvaron jelezzen, vagy ha valaki nekem támad, szaggassa le rólam.


Köszönöm 🙃


2022. márc. 2. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Innen:

[link]


A kutyát seperc alatt kiiktatják, ha be akarnak törni.

[link]

2022. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkakutyát akarsz, nyilvánvaló hogy munkakutyának kell képezni.


A riasztó egyszerűbb, kényelmesebb és nem tudják megmérgezni/agyonütni se.

2022. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2022. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nektek honnan jött az, hogy kínoznám, elhanyagolnám a kutyát, csak azért, mert ebben a témában nem vagyok jártas, és felvilágosítást kértem? Őszintén érdekel...
2022. márc. 3. 20:57
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Járnál vele hetente őv-re, engedelmes tréningre? Pontosan mit sportolnál vele? Mennyit is sétáltatnád naponta? Eleve mennyi tapasztalatod van munkakutyák képzésében?
2022. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A kérdező még mindig nem te vagy, ha nem én. Emellett feltételezem nem nevezett ki téged főkapitánynak a láthatatlan állatvédelmi bizottság.
2022. márc. 3. 21:49
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
"ha valaki nekem támad, szaggassa le rólam." - Azért ezt gondold át, mert ha tényleg leszaggadja rólad, akkor a kutyát altatják, téged meg súlyos összegekkel birságolnak.
2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Leginkább semmilyen állatot ne tarts. Ilyen felfogással, ilyen kivagyi és beképzelt stílussal pedig nagyon emberek közé sem kellene menned. Részvétem és kitartást a családodnak...
2022. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átadom. A te családodnak is hasonlókat kívánok veled kapcsolatban.
2022. márc. 5. 11:33
 20/21 anonim válasza:
47%

Uristen, Ti mindenkinek azt tanacsoljatok, hogy ne tarts kutyat. Mintha Ti valami kulonleges szuperhosok lennetek, es csak nektek lehetne, a faba is bele kell kotni. En irtam a 2. hsz-t megis miert kellett lepontozni? Mert azt irtam a nj nagyon jo hazorzo? Nyilvan nem az osztongyenge agyonszaporitott nj-re gondolok, hanem a normalis genetikaju kutyara. -.-


Orzovedo, meg engedelmes trenging huha, ez szerintetek olyan nagy dolog? Tele vannak ezek a helyek kutyusokkal es gazdikkal, meg gyerekek is elviszik a kutyajukat. En ezt igazan alapnak erzem, es ezt le is irtam, hogy ez a minimum ez az alap. Es lepontoztok :D ja itt azert jar a pont hogy nem, ne vegyel kutyat, rolad leri hogy nem neked valo, neked mrg plusskutya se valo. -.-

2022. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!