Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mi is van?

Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

[link]


Szőlőt tartalmaz. Elvileg a szőlő maga mérgező a kutyák számára bizonyos mennyiségben.


[link]


2022. márc. 7. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg ilyen termék van a boltokban.

Nekem nyuszijaim meg macskáim vannak, de a boltok polcain található legtöbb táp és jutalomfalat konkrétan számukra emészthetetlen dolgokat tartalmaz.

Ezért fontos a megfelelő ismeret az állatok kapcsán, mert amíg van kereslet, addig kínálat is lesz az ilyen vackokra. És hát sajnos nincs megfelelő szabályozás rá, így a gyártók megtehetik, hogy ilyen szennyet vigyenek piacra...

2022. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Két tengerimalacom van, a boltok tele vannak müzlikkel, amikben kihangsúlyozzák, hogy gyümölcsök és magvak vannak. Na már most, gyümölcsöket szinte egyáltalán nem ehetnek, magvakat pedig szigorúan semennyit. Mégis tele vannak a polcok színezett, banános-almás, búzamagos-tökmagos kukoricás szarokkal, és természetesen tonnaszámra veszik is, mert rengeteg gazda csak random hazavisz egy állatot anélkül, hogy minimálisan is utánanéznének, hogy mi öli meg őket vagy mi tartja őket egészségesen.


Szóval egész egyszerűen "ez van" sajnos.

2022. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De akkor ez a PanziFit úgy ahogy van kuka mint márka, ha ilyet piacra dobnak, vagy pl. a száraztápjuk azért ér valamit, mert most pont egyet tőlük néztem ki?


Vitamint meg veszek mást majd, csak fennakadtam ezen...

2022. márc. 7. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Mindig meg kell nézni az összetételt, én ezt tudom mondani. Lehet, hogy a száraztáp nem tartalmaz ilyesmit. A megbízható márkákat is azért érdemes monitorozni, futottam már bele összetétel változtatásba.
2022. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen,hogy folyamatosan hangoztatja mindenki: hulladék márkával nem etetünk.Mindig meg kell nézni az összetevőket. :D
2022. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki: [link]


Egyébként a Brit Premium amit vettem elsőnek neki, aztán volt egy - már nem emlékszem sajnos rá - amit nem szeretett de csak megeszegette (talán valami csirkés), aztán a mostanit jól eszi és semmi baja tőle, nem ismert de jó minőségű tápot gyártóé, de hogy változatos legyen, most erre gondoltam.

2022. márc. 7. 13:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hus es allati szarmazek, 5%?

Tenyleg ezt nezted ki? Mi alapjan? Ez egy hulladek.

2022. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák számára maga a szőlő nem mérgező csak a magja
2022. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 akkor ez nem jó, vettem
2022. márc. 7. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem etetnék vele.MultiFit,és ezekhez hasonló tápokkal sem.

(Josera,Briantos,Pedigree,Royal Canin..)


Ilyen ár-ertekben a Brit Premium is ott van még.A Brit Care hipoallergén táp,ezért drágább.

2022. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!