Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire vékonyka lenne a...

Ennyire vékonyka lenne a bichon havanese?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 8 hónapos bichon havanese kutyusom.

Nem mondanám nagy evőnek, etetési időben amit elé teszek megeszi van hogy lassan, van hogy gyorsan, mennyiségileg többet nem fogad el mert ha teszek még neki azt már nem kéri. Én keveslem amit eszik, de lehet csak én nem tudom mi a normális.

Ami most furcsa kicsit, és elgondolkoztatott hogy le lett nyírva a szőre rövidre mert már "kisoroszlán" volt, és nekem nagyon vékonynak tűnik a kutya, de lehet csak a hosszú szőr után furcsa. Olyan keskeny hosszúkás az egész teste, így kis szőrrel azt mondanám a saját kutyámra hogy sovány 😕

Akinek ugyanilyen kutyusa van, nektek is vékony? Súlyát illetően viszont 8 hónapos és 5 kiló jelenleg. A rövid szőrt nem úgy értem hogy majdnem csupasz, azért maradt egy bizonyos szőrhossz, mert ezelőtt már úgy nézett ki szegénykém mint egy nagy szőrgombóc.



2022. márc. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az 5 kiló, nem sovány. Bár képről könnyebb lenne megmondani.
2022. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Havám 5,8 kg, már 11 éves, de 5,5-5,8 között volt egész életében.


Kép valóban sokat segítene.felülről,meg oldalról.


ha nagyon érződik a gerince,csipőcsonjta és a bordája akkor picit soványka valóban.

2022. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bordai enyhen kitapinthantoak, es van egy kis horpasza, akkor pont jo.

Ha nagyon kiallnak a bordak, gerinc, csipo akkor alultaplalt. De valoszinuleg csak a rovidebb szor miatt fura.

2022. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Igazából a csontjai nem látszanak, inkább úgy írnám le, karcsú és hosszúkás 😊 illetve a teste a hátsó felénél kicsit be van esve de nem csontos. Csak a nagy szőr után valóban szokatlan hogy ilyen vékonyka, és megijedtem nem e sovány. De már egész hozzászoktam a jelenlegi formájához 🙂
2022. márc. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!