Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nők miért szeretik mostanában...

Nők miért szeretik mostanában a nagy maci tipusú kutyákat?

Figyelt kérdés
Tesóm yorkiját 1 hónapig sétáltattam kutya nem jött oda. Most kb 1 hete kiviszem a bullmasztiff kutyusom is(4 éves, nyugodt kutyus, nagy busa fejű) eddig évekig kertben volt de most megjött a kedvem menni vele.....és kezd a hócipőm tele lenni h naponta jönnek oda lányok, nők h de cuki, édes, meg dögönyözik, selfiek mennek, megy a gügyögés stb...megbolondult a világ vagy mi?

2022. márc. 9. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőlük. Nekem van pici és nagy kedvencem is a környéken (ha a sajátomat nem veszem figyelembe). Amiben hasonlítanak, hogy jól szocializált kutyák.
2022. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Gondolatmenet: ahol yorki van ott nő is van (otthon), tehát ha nem utasít el azért nem kéne, ha meg elutasít akkor nyilván nem is szédelgek oda. A kutya ürügy. Biztos jóképű fiú vagy.
2022. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Nő vagyok és nem szeretem a kutyákat. 😺😽
2022. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Megnyugodhatsz én nem mennék oda a ló méretű kutyádhoz, nem szeretem a nagytestűeket, yorkim van :)
2022. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Én is inkább a kicsi testű kutyákat szeretem, szóval rám nem igaz.
2022. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

Én szeretem a kis-és nagy kutyákat is, de rotti méretű vagy még nagyobb kutyát ritkábban látok az utcán, ezért jobban felkapom rájuk a fejemet. A kisebb kutyákat kicsit "félve" dögönyözi az ember, nehogy valami bajuk legyen, egy masszívabb ebbel viszont elszabadulhatnak a plüssmaci ölelgető indulatok. :D


Ellentétben a #2-vel, engem a kutya gazdája rohadtul nem szokott érdekelni, csak mondhatni muszáj alapon "megtűröm", ameddig kutyázok.

2022. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%

Szerintes eléggé férfiasnak tűnsz egy masztiffal együtt, gondolom jól nézel ki azért mennek dögönyözni a kutyushoz.Én is simán odamennék.:) mennyi vagy???

21L

2022. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
7, ez jó szánalmas kirohanás volt...
2022. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
8as egy irigy incel lehet szánalmas
2022. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Én mindig is a nagy kutyákat szerettem.Nyílván nem vágtatnék oda egy idezenhez,hogy 'jaj de aranyos had simogassam (és a kutyát is)',de tetszeni nekem is alighanem tetszene.

A Yorkie és egyéb kicsik nem az én világom.Cukik,aranyosak,semmi bajom velük,de nekem az nem jön be.Főleg férfinál,nyugodtan lehet lepontozni érte de abszolút nem férfias.

Nyílván nem kell,hogy mindenki Pittel rohangáljon,de azért egy csivavával se.Az olyan..nem tudom.Nem szimpatikus nekem.

2022. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!