Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hónapja sántít a...

A kutyám 2 hónapja sántít a jobb első lába nagyon dagadt. Van egy egyre növő seb a könyökén, fogalmam nincs mit használhatnék a sebre?! Valami javaslat?

Figyelt kérdés
6 orvos látta eddig, különböző tablettákkal ellátva, de a sebbel senki nem foglalkozott. Volt röntgen, citológia. Az eredmény mégis bizonytalan. A kutya a sebet egyre csak nyalná, van műtéti gallérja, mégis próbálja elérni.

2018. jan. 2. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg az egyik orvosnak, hogy vagy foglalkozik érdemben a lábával, vagy ráborítod az asztalt. Anno nálunk is így lett vége annak, hogy az entropiumot antibiotikum injekciókkal próbálta gyógyítani az állatorvos... Érdekes, rögtön tudott mondani szakembert aki másnap műtötte is a kutyámat.
2018. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Primavetnél voltál már? Ott ortopéd szakorvosok vannak, nekem a kutyámnál simán kitapintották, hogy kificamodott a térde és megnyúltak a szalagjai, ezért nem tudott lábra állni.
2018. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy a sebre használhatsz a Forever től First öt, embereknek szán termék de én mindig ezt használom a kutyukra is. Linkelem hogy utána mit ajánlok még kenni rá. Nem olcsók, de megéri. Ja a first bármire jó, toroba is szoktam fújni ha fáj, egyedül szembe nem kerülhet, mert vakít.


[link]


[link]


Ha kérdésed van írj nyugodtan, amúgy mi is forever forgalmazók vagyunk. :)

2018. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!