Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border terrier vélemény?

Border terrier vélemény?

Figyelt kérdés
Ezt a kutyát javasolták nekem. Tudom, nem egy szépség de engem nem érdekel. Agility kutya lenne mindenképp. Azért szimpatikus, mert én az ilyen kissebb, tömzsi izmos kiskutyákat szeretem. Viszont valamelyik oldal azt írja hogy fél óra séta a munkaigényük, na most ha valakinek ennyi az enegriaszintje az gyanús hogy nem fogja szeretni az agilityt..

2022. márc. 14. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam utána ennek a fajtának, nem is ismerem, de abból kiindulva hogy terrier, alkalmas agilityre. Furcsának találom azt a fél órát, olvass utána jobban a fajtának, sajnos vannak oldalak amik elég pontatlanok.
2022. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Az utóbbi napokban két teljesen különböző kérdésben, két teljesen különböző border gazda írta hogy "szökős" fajta.
2022. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Agilityznek néhánnyal, pici, gyors, ugatós és hajlamos túlpörögni, kikapcsolni a pályán és akkor csinálnak mindent, amit látnak... Ha mellette döntesz, a motivációval és a munkakedvvel nem lesz problémád. Hasonlóan jó lehet még a staffbull vagy a parson russell is.


Szerintem ha agility, akkor sheltie vagy border collie, lehetőleg dolgozó, sportoló, leginkább agilityző szülőktől, nagyszülőktől. Nézd meg pár nagyobb verseny eredménylistáját és látni fogod, hogy milyen fajta kutyák vannak az elsők között, na ők a legnagyobb valószínűséggel alkalmasak a sportra. Ez amúgy minden sportra igaz szerintem.

2022. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Oke 2-es, de minden kutya hajlamos a szokesre, ha a kedves gazdi baszik ivartalanitani es foglalkozni vele. De egy border terrier nem is tudom mit keresne kint felugyelet nelkul, nem kerti kutya.
2022. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!