Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki nagy...

Van itt olyan, aki nagy mozgásigényű fajtából nyugodtabb egyedet fogott ki?

Figyelt kérdés
Kölyökként is látszott már, vagy csak később nyugodott le?

2021. aug. 3. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor latszik kolyokkorban is, vagyis a tenyeszto tud segiteni. Altalaban a rámenős kolykoket viszik el leghamarabb, mert rogton mennek, masznak ra az emberre, puszikat osztanak, tehat a cukisagfaktor az egekben... Ha neked az ellenkezoje kell, akkor valaszd azt, amelyik nem olyan dominans az alomban, nem rohan rogton.
2021. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
#1: Nekem labradorom volt, sajnos kullancsos lett és el kellett altatni, de nem is ez a lényeg. Ő volt az alomból a leglustább, az összes többi jött, ez meg még inkább bújt. Na hát nálunk ennek az lett a vége hogy pont az ellenkezője lett. Volt hogy napi szinten szökött, kerítés javítás szintén naponta, igaz volt mellette egy idős keverék is. Januárban leléptak 3 napra. Folyamatosan ment, nyugodt perce nem volt neki. Elhoztuk, onnét kb. 2 hónapig nyugodt volt aztán ahogy nőtt úgy lett aktív, de nagyon aktív.
2021. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, persze nem kőbe vesett szabaly ez sem, csak altalaban bejön. De ugyanugy kell a szocializalni, mozgatni, agyilag farasztani egy ilyen nyugisabb kolykot is, hogy kesobb se legyenek gondok.
2021. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jack russel mixem van.

Ő napi fél óra sétától vagy csak fél óra játéktól nagyon nyugodt.

2021. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És látszott rajta. Sosem volt izgő-mozgó, pedig vadászkopó.
2021. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mondjak,hogy milyen nyugodt a kutyam…

3 oran at futunk egyutt rendszeresen. De ezt ok nem latjak.


Nagy szeles mackos termetu kutyaban gondolkozz. Rotweiler vagy nehezebb kutya.

2021. aug. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 búzaszem ***** válasza:
100%
Németjuhászom van egy profi tenyésztőtől. Nekem is fontos volt, hogy nyugis legyen és inkább vártam még fél évet, de az ő tanácsaival kaptam olyan kutyust, aki higgadt természet. Szóval ki lehet fogni, ettől még viszem kutyaiskolába meg minden, de az udvart nem szántja fel, nem hord szét semmit, a gyerekek is imádják, tényleg nagyon jó az idegrendszere.
2021. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 3 vizslából 2 nagyon nyugodt, pedig egy örökmozgónak mondják őket. Mondjuk a 3. be is pótolja a másik 2 lustaságát :D
2021. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz egy 3 hónapos kölyöknél megállapítani. Nekem jrt mixem van, utál mozogni mondjuk már 10 éves. Ha biztosra akarsz menni, hozz el egy fél éves kutyát a menhelyrõl, ott már meglátszik a jelleme, és simán lehet olyan jó mint a fajtatiszta. Viszont hogyha arra mész, hogy egy "szép" kutyádd legyen ami nyugodt, nehéz kifogni, kérlek válassz egy nyugodtabb fajtát!!
2022. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!