Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nehéz egy szálkás...

Milyen nehéz egy szálkás szőrű tacskó szőrének ápolása?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Nem szabad gyakran fürdetni, csak ha piszkos. Fésülni se nagyon kell mert annyira nem hosszú neki. Elég akkor fésülni amikor vedlik, ősszel és tavasszal. Szerintem ennyi. Nekem volt egy szálkás szőrű tacskó keverékem, évente 1x megfürdettem akkor meg is fésültem, elég volt neki nem volt sose piszkos pedig világos színű volt. Olyan szépen eléldegélt 17 évig, szerettük nagyon:) Szeretnék megint egy olyan kutyát, de nem hiszem hogy találok valahol még egy olyat mint ő volt.
2010. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Fürdetni alig kell, csak hetente kell megkefélni alaposan;)
2010. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Fürdetni nem szoktam, de rendszeresen fésülöm és kiszedem az elöregedett, kivált szőrszálakat (a trimmeléshez hasonló módszerrel). Ezt ő nagyon szereti. Erre azért van szükség, mert ellenkező esetben ezeket mindenütt elszórja, mindenen vastagon áll a kutyaszőr. Ha 2-3 hetenként megcsinálok, nem marad szőrös nyoma annak, hogy merre járt a kutyád a lakásban.
2012. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!