Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova nyújtsak be kérelmet a...

Hova nyújtsak be kérelmet a kutyafuttatóhoz?

Figyelt kérdés

Bp. XXII. kerületében lakom, ami nem bővelkedik futtatókban. Pedig hely lenne rá, hisz Budafok teli van zöldövezettel, van is egy a környéken, amit senki nem használ gondolom nem is magántulajdon, hisz a közepén van egy kitaposott út, ahol az emberek átvágják az utat, csak egy kis részen van kerítés de ott sem körbe. És már sokszor szóltak rám, hogy ne engedjem el a kutyát, mert tilos közterületen póráz nélkül sétáltatni. Csakhogy spániel, és muszáj őt elengednem mert nagy a mozgásigénye, és imád futkorászni (de behívható). Szóval hely lenne. Ráadásul a II. kerületben látta, egy oylan futtatót, ami nem volt nagy sőt, szerintem a nappalinknál csak hosszabb de szélesebb nem (pedig 55nm-es lakásban lakunk). És mégis voltak benne ilyen tök frankó agility akadályok. Például palánk, [link] meg ilyen mérleghintához hasonlító, amire a kutya felmászik, átbillen, a másikon meg lejön. [link] És volt ilyen ugrókarika is (kifeszített autógumi, iylesmi: [link] meg ilyen alagút [link]


Szóval ilyeneket lehetne az önkormányzathoz benyújtani? Sok időbe telne míg felépítik? Nem kifogásolhatnák, hisz ha azt akarják, hogy betartsuk a törvényt, akkor nyilván kell futtató, és nem mondhatják, hogy pedig van, mert nincs. Köszi a válaszokat!


2010. szept. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
önkormányzat
2010. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak úgyis azt fogják mondani, hogy nincs rá pénzük :(
2010. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még akkoris ha anyám a kerületi fidesziroda vezető, és az alpolgármester a főnöke (aki parlamenti képviselő is) ráadásul jó viszonyba vannak. És a 32.vk ahol mi vagyunk,(és lenne a futtató) az egy olyan embernek a része aki kutyás, és szintúgy jóban van anyámmal? Lehet így valamit elérni, hogy vannak belső kapcsolatok?
2010. szept. 13. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem anyukádtól kérdezed??

Valószínüleg ő jobban megtudnád mondani,hisz ott dolgozik átlátja a helyzetet.

Érdekes,hogy ilyen posztja van anyudnak és tie yg 55 nm.es lakásban laktok :D:D

de ezt nem bu.nkóságból írom TÉNYLEG csak átfutott az agyamon.

Amúgy tökjó,hogy akarsz valamit tenni ellenne,remélhetőleg sikerrel.

2010. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kap túl sok fizut (110. rongy) de igazából szeretetből csinálja (a pártért, de most hagyjuk a politikát). Egyébként igazad van :D Csak őt nem nagyon érdeklik az ilyen kutyás dolgok, persze szereti a kutyákat, a miénket meg egyenesen imádja, de csupán annyi a része, hogy reggeli séta, és reggeli adás. De én viszem őt suliba, én tanítom, enyém a déli esti és az egyéb séta, én adok neki vacsit, én járok vele kutyás programra. De végülis megkérdem, hátha segít. :) Köszi!
2010. szept. 13. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem bunkóság :) Már mások is kérdezték/mondták.
2010. szept. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!