Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen? Első, ami...

Melyik legyen? Első, ami hypoallergén és több változatban van, vagy második, amiben több a hús? Nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Első:

[link]

[link]

[link]

[link]


Második:


[link]

[link]

Vagy valami más?



2022. márc. 21. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
Valami más
3 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg olyat lehet? Hogy a halas és a nyulas a másodikból, az elsőből pedig csak a bárányos és a szarvasos?

Bár úgy tudom nem jó márkát váltogatni, csak ízt szabad márkán belül.

De akkor mi legyen?

Az élet nagy kérdése.

2022. márc. 21. 15:38
 2/7 A kérdező kommentje:
A szavazatot majd leírjátok, hogy miért így döntöttetek?
2022. márc. 21. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami más: mindkét márka jó lehet, de tudni kellene, hogy mire allergiás a kiskutyád vagy hol tartotok az allergiái felmérésében, ha már hypoallergén kell neki. Eliminációs diétához pl limitált összetevős táp kell, arra a millióegy összetevős táp, mint az első nem jó. Ha már megvan mit kell kerülni és új tápot akarsz neki bevezetni, arra jó lehetett.


Allergiásnak, ha nem muszáj, nem adnám váltva. Legyen olyan fehérjeforrás, amit nem ismer és így talán nem is allergiás rá.

2022. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem allergiás, menhelyes keverék kistestű kutya, csak egy egészséges tápot szeretnék neki, ami nem a szokásos csirke, marha.

Konzervből marha alapút adok, nem akarok tápból is azt, csirkét meg alapból nem akarok, hanem valami különlegesebbet, mert megérdemli. Minden kutya megérdemelné, hogy el legyen kényeztetve.

2022. márc. 21. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak az a problémám, hogy a Brit Care-ben kevesellem a húst.

36-55% , míg a Visánban 70% van.

Viszont a Britben van +2 változat.

Ezért végül arra gondoltam, Visánból adom azt a kettőt, Britből meg a másik kettőt, ami nincs a Visánból.

De most amúgy felmerült bennem egy másik opció, de ez még nagyon kérdéses, a tápszemcse méret és az ismeretlenség miatt, ez a Wolfsblut táp.

2022. márc. 21. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem allergias, halal felesleges a hipoallergen tap. Egyebkent az en kutyam 5 kilos, normal meretu tapot kap (wolf of wilderness) van foga, elragja. Pont, hogyha kisebb szemut kapna, szerintem csak nyelne es nem ragna, mondjuk o hajlamos habzsolni.

A csirke sem mereg egyebkent, nem kell kerulni, ha nem allergias. En a magas hustartalomra torekednek.

2022. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jobban megnéztem ezt a Wolfsblut tápot, egyre jobban tetszik.

22 fajtát írtam össze, aztán csoportosítottam 3 részre, van, ami magas fehérje és zsírtartalmú, ezek fiatalabb korban jók ,ha bírja a gyomra. Vannak a közepes/normál analitikások, 23-26% körüli fehérje és 10-enpár zsír. És van ami elég diétás úgymond, ezek tökéletesek idős korban majd.

Rengeteg ízváltozat mind3 csoportban és csupa egészséges húfajták, bivaly, kenguru, tonhal, fácán, fürj, ló, teve, vad, nyúl stb, nagyon tetszik, hatalmas a választék.

2022. márc. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!