Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sokára lesz egy amstaff x...

Nem sokára lesz egy amstaff x mudi mixunk, és nagyobb korában (tudom hogy agilityt csak 1 éves kora fölött lehet kezdeni) vinnem agilityzni, és lehet az öv t is kipróbálnánk! Szerintetek sacperkb mennyire lenne jó ebben a két sportban?

Figyelt kérdés
Érdemes bele kezdeni később(mint írtam nagyobb korában) vagy inkább hagyjuk, és válasszunk másik sportot? Mert szerintem az öv Ben tuti jó lenne,de nem tudom biztosra.

2022. márc. 21. 17:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Onnan h az egyik kutyajuk music, a másik Stafford!
2022. márc. 22. 20:04
 12/14 A kérdező kommentje:
Meg ha nem tudjátok mi a sorry maradjatok magatoknak bunkó parasztok
2022. márc. 22. 20:05
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Te amúgy tudsz írni értelmesen? :D


Na, ivaros mudit meg amstaffot együtt tartani ès hagyni öket pàrosodni, az szaporítás. A bunkò parasztok itt nem a válaszolók, hanem te vagy elèg egyszerüke, kedves kérdezö.


Foggggalmad sincs, mibe tenyeszelsz egy ilyen pàrosítàssal. Szapis staff, szapis mudi mixe. Atyasàgos jó ég!


Kèrdès: minek akarsz ilyen kutyàt? Mi fogott meg a mudiban? Mi fogott meg a staffiban? Mi az a jellemvonás, kèszsèg, amit csak e kettö fajta keverèke adhat meg neked?


Mièrt nem veszel tenyèsztötöl mudit, ha mudi kell? Mièrt nem veszel tenyèsztötöl amstaffot, ha amstaff kell? Hmmm?


További kèrdès: mit csinàlsz majd, ha a mudid (10-ból 9 ezt csinàlja, kinevelhetö de nagy meló) random kitàmadgat a làbad mellöl. De hoppá, egy mudira elèg ràszólni vagy eltàvolodni töle, mert gazdamàniàs ès bizonytalan. Szoval a keverèked olyan mudisan kitàmat a làbad mellöl, viszont itt jön elö a staff, ràfog a màsikra ès addig gyakja, amíg èl? Megoldàsod????


Tudod, azèrt vannak a fajtàk kialakitva, hogy mindenki megtalàlja a kedvère valót. De hazardirozàs egy mudi csipkelödèsèt ès instabilitàsàt összerakni egy staffi zsákmànyossàgàval.


Egy ilyen alomnak soha, de soha nem szabadott volna megszületnie. Ès ha van egy kis eszed, akkor nem veszel innen kutyát, hanem rendes tenyèsztötöl.

2022. márc. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ez nem véletlen alom. Szimplán hagyták a két ivaros kutyájukat párosodni. Ez mióta véletlen? Te pedig drága olyan egyszerű és buta vagy, hogy a parasztozást hagyd meg inkább a felmenőidnek. Ha még írni sem tanítottak meg... Inkább ne legyen kutyád ilyen hozzáállással.
2022. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!