Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám nemiszervénél zöld...

Kiskutyám nemiszervénél zöld folyadék képződik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alig pár hónapos kan kiskutyám tegnap nagyon fáradt volt egész nap csak feküdt. Ma is hasonlóan van de most már valamilyen zöld folyadék van a nemiszervénél.

Mi baja lehet?

Tudom házilag kezelni?



2022. márc. 28. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Máj vagy epehólyag probléma is lehet ha vizeletről van szó. Most zöld színű a vizelete vagy zöldes váladék szivárog a nemi szervéből?


Külsérelmi nyomok vannak? Mechanikus sérülés nyoma?


Milyen nemű a kutyád?


Gennyes méhgyulladás következtében is távozhat igy a genny. De ez a betegség orvosi beavatkozást igényel.


A zárt nyakú méhgyulladás a veszélyesebb. De minkettő veszélyes mert szepszist okozhat ha nem ürül ki teljesen. Hashártyagyulladást is okozhat. Műtétileg szokták orvosolni.


Ha nem olyan területen vagy ahol háború van akkor keress egy olyan várost ahol van állatorvos. Utógondozása is hosszabb folyamat infuzio es stb. Vagy hivj fel egy hatarkozeli allatorvost es kerdezd meg mit csinalj.

2022. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi éves a kutyád? 11-es vagyok.
2022. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
11-es: a kérdésben leírta már, hogy kan és pár hónapos a kutya, plusz nem vizelet, hanem a szervénél van a váladék.
2022. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

13-as átsiklottam a kifejtésen. Köszi.



Akkor amit irtam tárgytalan. De valamilyen húgyúti gennyes gyulladás ami ürül. Láza van?


Állatorvosra lenne szüksége.

2022. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinu fertőzés.


Otthoni modszer nincs.


Orvosnak latnia kell.


Lehet valami bakterialis fertozes es ha olyan szinten van antibiotikumos kezeles is szukseges.

2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!