Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem régiben vettem észre hogy...

Nem régiben vettem észre hogy a nemiszervemnel a belső combomnal vannak ilyen piros foltok mintha égés nyomok lennének illetve a zacskón hamlas nyomok és valami folyadék jön ahol el. Kapartam ugyanis viszkettett a hamlas és most csíp és fáj ott?

Figyelt kérdés

Mi.okozhatja ezt és.mennyire.komoly?


Bocsánat a ékezetekért.


2015. okt. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gombára tippelnék, de inkább szakembernek mutasd meg, aztán felír rá valami kenceficét.
2015. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kaphattam el ezt? Ha nem változik pár nap alatt akkor el megyek, csak az a fura hogy utoljára 2 hete történt nemi érintkezés és akkor is óvszerrel.
2015. okt. 25. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy gomba ez.

Canesten oldattal kend be.Igazából hámosító kenőcs is kellene rá.

Talán tudnak adni valami ilyet a gyógyszertárban,vagy Neogranormonnal kenjed még utána .

2015. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet más módon is össze lehet szedni.Kezeddel is ráviheted
2015. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A problémás területet nem védte az óvszer. Tehát simán elkaphattad a partneredtől. Hüvelyváladéktól is el lehet kapni. Egyébként valószínű gombás fertőzés.
2015. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!