Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám mit tegyek?

Nem eszik a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 7 éves husky fiúm. Mindig is gond volt az étvágyával, de azert evett. Sajnos tavaly szeptemberben elszakad a bal hátsó lábában a szalag. Nagyon nehezen épül fel belole sajnos mar muteni kellett azota is.

Decemberben elment a társa, így egyedüli kutyus maradt.

Ami nehezíti mig az egeszet hogy marcius elejen tul faradas miatt elszakadt a jobb lábában is a szalag. Es szerintem ez volt nala az utolso csepp. Nincsenek setak mert nagyon nehezen jar illetve nem is nagyon lehetne terhelni.

Szeptember ota próbáltunk mindent. Barfot, uj tápot, vitaminokat tobbszor látta orvos…

Mit tudok tenni erte hogy ismét egyen? Mar most nagyon aggódók erte.

Egyebkent kertes házban élünk, de bent él velunk. A kedve nagyon valtozo.



2022. márc. 29. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos mit mond?
2022. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy hülyeséget írok, de nem lehet kutyáknak valami hangulatjavítót adni? Abból indulok ki, hogy az enyém biztos totál depressziós lenne, ha sérülése lenne és nem is mehetne sétálni. Nem lehet, hogy emiatt nem eszik?
2022. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fott kaja esetleg? Annyi, hogy csontot ne fozd neki, kalciumra viszont szuksege van, potolhatod tojashejporral a kajahoz adagolva. Hus, keves zoldseg, es rizs (ebben az esetben, ha hiznia kell, mehet a szenhidrat). Tobb napi adagot meg tudsz csinalni, hutoben elall 3-4 napot siman.
2022. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szalagszakadasra kapott valamit? Zoldkagylo por ilyen esetben sem art, gyorsithatja a gyogyulasi folyamatot, erositi a porcokat, csontokat.
2022. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 kapott étvágyjavító vitaminokat, korabban segitett de mar nem


#3 főtt rizset nagyon szereti de most az sem kell neki, husit meg nem főztem neki.


#4 persze kap ra izuletvedot, illetve gyógyszeres kezelései is voltak műtétek utan

2022. márc. 29. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én elvinném egy jó ortopédushoz, mert TPLO után nem kéne hogy fájjon a lába. Az egyik kutyámnak volt, teljesértékű a lába, fut, ugrik, bikejöringezik azóta is...


Ha megszűnik a fákójdalom és rendesen terhelhető lesz a kutya (séta, játék, akármi) a kedve és az étvágya is javulni fog szerintem.

2022. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az ország legjobb ortopedusa műtötte. Hidd el az összes ilyen körön mar reg tul vagyunk.

Nem ez volt a kerdes.

2022. márc. 29. 11:33
 8/13 anonim válasza:
84%
Mennyit csökkent a testsúlya, amióta nem eszik rendesen?
2022. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
A márciusi szakadás is műtve lett?
2022. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sovány is egyébként? Az én huskym is finnyás, hébe-hóba eszik csak, de mégse látszik rajta. Gondolom el van telve a kajával és időnként tart ilyen böjtöt.
2022. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!