Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hetente hoz elö...

A kutyám hetente hoz elö madártetemet, de mégis hogy történhet ez?

Figyelt kérdés
egy kutya "béna ahhoz hogy egy madarat elkapjon én ugy gondolom, egy macska sokkal alkalmasabb egy ilyen geladatra,de akkor mégis honnan ez a sok tetem?

2022. márc. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kutya is megtudja fogni a madarakat. De ha van macsek a környéken, akkor valószínű, hogy

ő a tettes (a macskák nem csak éhség miatt vadásznak, hanem szórakozásból is), a kutyád meg mindig megtalálja. Mondjuk a tetem alapján szerintem meg lehet állapítani, hogy ki volt a tettes, mennyire van összecsócsálva.

2022. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én előző kutyám is fogdosta a madarakat. Ha 3 berepült a fészerbe, úgy hogy ő is ott volt, onnan csak 2 jött ki. De macskák is tehetik, a kutyusod meg simán csak odahozza őket.
2022. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is kaptak már el egy madarat. Az ügyes életképes madarakat nem tudják megfogni, ez a természetes szelekció.
2022. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!