Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová tudnék költözni 3 kutyával?

Hová tudnék költözni 3 kutyával?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szeretnék segítséget, tanácsot kérni. Itthon élek a 3 kutyusommal és nem tudom mi tévő legyek. Nagyon rosszak az itthoni körülmények,(bántalmazó szülő. folyamatos veszekedések). Szeretnék elmenni itthonról a kutyáimmal. Viszont nincsen semmi megtakarított összegem, mive nem tudok dolgozni járni. Nem hagyhatom itthon a kutyáimat felügyelet nélkülvagy, bántanák őket itthon.Így nem tudok munkába járni , a tanulmányimat is nehezen tudom csinálni ezek miatt. Mi tévő legyek? Hová tudnék így menni az állataimmal? Se egy rokon, se egy ismerős nincsen, akihez mehetnék. Akárkinél érdeklődtem, kértem segítséget nem tudtak nekem mit tanácsolni. Teljesen elakadtam, nem tudom mit tehetnék. Már színte bárhol, bárkinek dolgoznék, csak lakhatást kérnék és, hogy a kutyáimat vihessem..Nem tudom mit tehetnék...

#kötözés #pénz nélkül #bántalmazó szülö #3 kutyával #drogfüggő testvérek
2022. ápr. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A 3 kutyanak ideiglenes gazdit kellene keresni, ahol biztonsagban vannak. Addig te elmehetsz dolgozni, keress szallassal munkakat, kutya nelkul azert lehet talalni, es sporolj annyit, amennyit csak tudsz egy alberlet plusz kauciora, meg legyen valami vesztartalek, ha az anyagiak jol allnak, van lakas, ahova mehetnek veled az allatok, akkor ujra magadhoz veheted a kutyakat.
2022. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Sehova nem tudsz menni, mindenhez penz kell. Kezdj el dolgozni, gyujtogess, addig meg bird ki otthon.

Na meg el is kene tartani magad es a 3 kutyad valahogy.

Meg ha lennenek is rokonaid, nem varhatod el toluk, hogy eltartsanak 3 kutyaval, a vilag nem igy mukodik.

2022. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
30%
Minek kell 3 kutya?
2022. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Miert nem tudsz dolgozi jarni? Ha elakarsz koltozni muszaj lesz dolgoznod
2022. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozni otthonrol is lehet. Olyan munkakat keress!!
2022. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!