Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám bámult és közben a...

Kutyám bámult és közben a nyála csorgott, miért?

Figyelt kérdés
Nagyon creepy volt. Mikozben fogat mostam elkezdett bámulni. Szüntelen nézett, nem is pislantott kb 6 percig. Majd helyére tessékeltem, hogy aludjon, ott is maradt, 2 perccel később abba a helyiségbe mentem ahol ő volt. A helyén állt, engem bámult és csorgott a nyála

2022. ápr. 3. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
ő is veled együtt mosott fogat a képzeletében, ezért csorgott a nyála.
2022. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Meg akart enni. Adsz neki kaját rendesen?
2022. ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez nagyon nem normális. Én nem foglak ijesztgetni, hogy meg akar enni és hasonlók, de jobb ha teszel valamit, mielőtt valami baj tényleg lesz.
2022. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Mi bajod van a hátborzongató szóval?

Teljesen normális.

2022. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Hármas vagyok. Látom a lepontozásmániások mindenhol ott vannak. Egyébiránt az a nem normális, hogyha figyelnél... hogy a kutya úgy bámulja a gazdáját, mintha préda lenne, és a megfelelő pillanatra vár, hogy torkonharapja...
2022. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez hulyeseg, semmi fenyegeto nincs ebben. Ha parom eszik, a kutya ugyanezt csinalja nalam csak azert nem, mert en elkuldom a helyere mielott nagyon ra fokuszalna a kajara, utalom ha csorog a nyala a padlora, mert eppen pizzat eszunk. A fogkrem illata is kivalthatta ezt az ingert, azt hitte valami finom dolog.
2022. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Hehe. Látom lenullázni azt nagyon tudtok, de érvelni azt már nem, lepontásmániások. Tipikus idióta viselkedés.
2022. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Hat vagy a nasi jut rolad eszebe mert sok nasit kap toled es mondjuk pont vacsi idobe vagy valami nagyon jo szagot erzett
2022. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

#8

Készülj, mindjárt rádszállnak a lepontozásmániások (igen, a hetes vagyok)

2022. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Magánál volt a kutyád? Reagált a külvilágra? Hívod, lát téged stb

Máskor is csinálta?

2022. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!