Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon hogy szállíthatok kutyát?

Buszon hogy szállíthatok kutyát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kell póráz, kiskönyv, szájkosár. De a jegy az ami érdekelne, milyen jegy kell nekik, és az mennyibe kerül?

Plusz annyi hogy nekem olyan szájkosaram van ami oldalról körbe fogja le a szájat és ilyen szöveg. Nem olyan ami elölről is lefogja. Azt is elfogadják?


2022. ápr. 6. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Városi vagy helyközi járatra gondolsz?
2022. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A kutya szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan. Egyéb élő állat szállítása díjtalan.


Díjszabás (km):


0,0 - 50 155 Ft

50,1 - 100 200 Ft

100,1- 275 Ft

2022. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen buszról van szó? BKV? Volán? Helyi, helyközi?
2022. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan szárkosaram van. Buszon (és vonaton is) elfogadják. Csak az a lényege a szájkosárnak, hogy a kutya ne legyen veszélyes az emberekre nézve. Magyaránszolva ne tudjon megharapni.
2022. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok, a 2.válasza a Volánbuszokra vonatkozik, városi buszokon viszont általában úgy szokott lenni, hogy jegyet kell venni neki, vagy ha hordozóba rakod, akkor ingyenes. Mondd megyik busszal szeretnél menni és megmondjuk neked.

Szerintem a szájkosarat elfogadják.

2022. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volán busz, bocsánat elfelejtettem írni. Csak egy pár megálló lenne (3)
2022. ápr. 6. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ott van pár pgdwn után a kutyajegy-

2022. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem ugyanannyit kért el egy kutyus szállítására mintha magamnak vettem volna jegyet 😕
2022. ápr. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!