Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállíthatom buszon a 2 és...

Szállíthatom buszon a 2 és fel hónapos amstaffom?

Figyelt kérdés
Autóm szervizben, és kb. 25-30 km-ert kellene utaznom a kiskutyámmal, elég nagy lett mar :) Táskába nem fér el. Hogyan szállíthatnám, egyáltalán lehetséges a buszozás?

2013. febr. 19. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kosár, vagy szájkosár póráz,nyakörv és beszélsz a buszsoförrel:)
2013. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam szájkosarat neki, csak nagyobb méretekben. Időm sincs mar keresgélni
2013. febr. 19. 21:05
 3/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Akkor kutyaszállító boxba rakd és nem kell szájkosár :)
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Két és fél hónapos? Hány kiló? 4-5? Ölben. Akkora kutyára ha jól tudom még a BKV-n jegyet se kell váltani. Vagy berakod egy fila táskába úgy hogy nyitva marad, mintha egy kosárban lenne.
2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat 5,60 kg. Kicsit súlyoska :)
2013. febr. 19. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsi kora óta buszoztam vele. Póráz, szájkosár, de mivel kicsi volt nem is kérte egyik sofőr sem a szájkosarat. A jegy pedig 100km(?) alatt 155ft. sofőr meg vagy ad jegyet vagy nem. Igazából ha van póráz szájkosár, megveszed neki a jegyet, ja és az oltási könyv is legyen nálad(ezek az ő papírjai), akkor a sofőrnek kutya kötelessége felengedni.
2013. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, ez eszembe se jutott, hogy a könyve legyen nálam. Köszönöm a választ!
2013. febr. 19. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nm. :) A volán oldalán egyébként van egy tájékoztató ott le vannak írva. Az oltási könyv pedig azért kell, hogy igazold hogy a tiéd, de legfőképpen hogy megvannak a szükséges oltási a kora alapján.
2013. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!