Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos szuka kutya párzásho...

3 hónapos szuka kutya párzáshoz hasonlító dolgot művel a párnával. Azonnal rászólok, nem hagyom neki, de mégis újra és újra csinálja. Ivartalanítás meg fog történni. Mitől lehet ez? Valakinek van valami tanácsa? Nagy problémát jelez?

Figyelt kérdés

#párzás #párna #Szukak #Kölyökp
2022. ápr. 9. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Dominancia. Azt jelenti, hogy ő a főnök, te lejjebb vagy a rangsorban. A fejedre fog nőni, tiltani kell ezt a viselkedést.
2022. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. ápr. 9. 20:28
 3/25 A kérdező kommentje:

Aki lepontozta leírja, hogy miért nem volt hasznos a válasz?

Szeretnék hasznos tippeket kapni, egy két dolgot olvastam a neten, valóban hasonló dolgokat írtak.

2022. ápr. 9. 20:47
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Dominancia miatt van, de nem ettől fog a fejedre nőni. Majd ha ott tart korban, akkor ivartalanítsd, egyéb dolgod nem igazán van vele.
2022. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

3 hónaposan ez NEM dominancia. Csak gyakorol,rossz szokás.


Később lehet az, nagyobb korában.


Ez annyi helyen le van írva pedig, hogy ilyen pici korban még csak gyakorolják a mozdulatot,ugyanúgy,mint bármi mást. Pl verekedést is.


Semmi jelentősége nincs egy 3 hónapos kutyánál. Vedd el tőle a párnát,tereld el a figyelmét. Ennyi a megoldás.

2022. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Lehet én gondolom rosszul, de tényleg meg kellene tiltani a kutyának, hogy ezt tegye ha ő ezt szeretné? Úgy csináltok mintha rossz dolog lenne amit művel. Úgyis ivartalanítva lesz. Gondolom szerencsétlen nem tehet róla, te meg leszidod mintha rossz dolgot csinált volna.
2022. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
#5 Dominancia már az első napoktól kezdve van, mikor az emlőért harcolnak. Már akkor látszik, hogy némelyik erőszakosabb, dominánsabb, mint a többi. Pici kölyökként is nem csak játék, amit csinálnak, egymást közt rendezik a rangsort. Már 6-8 hetesen már bőven meg lehet állapítani, melyik kutya dominánsabb alkat, erről tenyésztők oldalán is olvashatsz. Igen, annyi helyen le van írva, hogy a dominancia icipici kortól létezik...
2022. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nyilván nem ordítom le a kis fejét, csak rászólok, hogy ezt nem kellene csinálni.:)

Szerintem nincs azzal gond, hogy leszoktatjuk a kutyusokat a rossz dolgokról.

2022. ápr. 9. 21:27
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy egy kutya a nevezzünk nevén: közösülést gyakorolja, nem rossz dolog. Nem is értem, hogy fordulhat meg valaki fejében az, hogy ezt rossznak nevezze. Remélem kérdező a való életben nem hívod rossz dolognak amikor te szeretnéd mással csinálni.
2022. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Itt nem is erről van szó.

Olvastam, hogy okozhatja stressz, dominancia és egyéb olyan belső problémák amelyeket nem old meg egy ivartalanítás majd…Ezért kértem segítséget olyanoktól, akik jártasabbak esetleg a témában vagy van saját tapasztalatuk:)

Nem is értem miért lyukadunk ki a nemi életemnél mikor a kutyámról kérdeztem reménykedve abban, hogy a hozzád hasonlók (akik nem tudnak jó tanáccsal vagy magyarázattal segíteni) elkerülnek.

2022. ápr. 9. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!