Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülne a kutyaiskola?

Mennyibe kerülne a kutyaiskola?

Figyelt kérdés

Kutyát szeretnék tanítattni csibészelésre és minden alap dologra ->ül, áll, fekszik, marad, jön stb.stb.

Mennyibe kerülne ez egy átlagos helyen?


2010. szept. 15. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahova mi járunk. 800ft/alkalom

+kutyaholmik, jutifali

Ez kutyaovi még :)

2010. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Átlagos helyen nem tudom, mi a Népszigetibe járunk, ott úgy van, hogy 7 hetesek a tanfolyamok, az első alkalommal be kell fizetni 27 ezret, és ha tetszik akkor 3 hét után még 20-at. Így van árazva az alapfok és a középfok, alapfokon Engedelmes 1-es, középfokon ügyességi 2-es szintű vizsgát teszel, és addigra már teljesen kézbentartható a kutya. Utána az őrző védő már klubrendszer keretein belül működik, havi 6 ezer a kubtagság azt hiszem.


Ha nem is vagy pesti, akkor is ha teheted próbálj Tükör módszeres sulit választani: [link]


Már csak azért is, mert nagyon sok helyen az őrző védő nem más mint vadítás, aztán meg majd nézhetsz, hogy nem tudsz vele szájkosár nélkül közlekedni, meg nem tudod kutyákkal összeengedni.

2010. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön (Budakalász, Szentendre, Pest 3.ker.) 40 ezer, ha jól emlékszem 6 hétre. Ezért sem viszem a kutyámat, mert nagyon sokallom. Ebben benne van az engedelmességi vizsga, de nekünk nincs szükségünk a papírra, csak arra, hogy kutyák között legyen és tanuljon.
2010. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezekre otthon is meglehet tanítani a kutyákat, nem kell külön kutyaiskolába járni velük.
2010. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Jó drágák :O Bár azt nem tudom hogy ebben benne van a vizsga ára vagy csak az a pár alkalom?!

Mi Debrecenben lakunk itt ilyen árak nincsenek! Egy másikat tudok még mert felhivtam az 500ft/óra.

Természetesen bérletet is lehet venni!

Mi még kutyaovi csoportban vagyunk.

2010. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
500 Ft/alkalom, szintén Hajdú- Bihar
2010. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott a 47 ezerért ott heti két másfé órás foglalkozás (+ heti egy pótfoglalkozás) és a vizsga van benne.
2010. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 47 ezer is nagyon sok. Ha egy átlagfizetést veszünk, elég nagy luxus 7 hétre ennyi pénzt kiadni kutyasulira.


Persze, ha valaki megteheti, nyilván menjen el. De én kb. 6 éve 5ezret fizettem 1 hónapra (heti 2 alkalom). Most akárhol nézem, 40 feletti összegekkel találkozom.

2010. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy egy ilyen havi párezres tanfolyamból mikor lesz ilyen szinten a kutya: http://www.youtube.com/watch?v=UVGkNrFpuXw


Merthogy nálunk 7 hét után mindenki ilyen vizsgát tesz. Középfokon pedig 7 hét alatt ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=uVXpWRN2tlo


Nem tudom, hogy ahol nem tanfolyamos rendszer van, ott mennyi idő alatt lesz 100%-ban kézbentartható egy kutya.


Igazából ha mondjuk egy nyelvtanfolyamhoz hasonlítod (én ahhoz hasonlítottam, elvégre kutyául tanulunk) akkor már teljesen reális ár szerintem.


Tanfolyamos rendszerben mindenki egy szinten van, összeszokott csapat dolgozik, a kiképző tud haladni az anyaggal normálisan, nem az van, hogy az egyik kutya már az előreküldésnél tart, a másiknak meg még az ül parancsot tanítják.


De tény, hogy nagyon drága. Sokáig szívtam a fogam én is. De aztán belegondoltam, hogy a következő 10 kutyás évem könnyítem meg vele nem is kicsit, tehát hosszú távú befektetés, akkor már megérte.

2010. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 000 havonta. Ebben heti 3 alkalom van. Igaz, csoportosan dolgozunk, és nem hetek alatt van kész a kutya, hanem a gazda és a kutya tehetségétől függően valóban hosszabb időre van szükség az alap BH elérésére.

Viszont, ha már vizsgaképes tudás van, egyénileg haladhatnak tovább az igényeiknek megfelelően.

2010. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!