Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budakeszi közelében van JÓ...

Budakeszi közelében van JÓ kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani Budakeszi közelében olyan kutyaiskolát, ahol szóba sem jön a fojtó?...
2011. szept. 24. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én Budakeszin lakom, és van egy kutyaiskola a városon kívül, a reptér felé. nem ismerem a módszereiket, de ismerőseink vittek oda kutyát, és panaszt még nem hallottam rájuk. sztem kérdezd meg őket, abból baj nem lehet.


[link]

2011. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)


igen, arrafelé 2 kutyasuli is van!


csak nem tudom, melyik a jobb... de más suli is jöhet a környékről!:)


akár Budáig is elmennék...

2011. szept. 24. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit vagy hajlandó utazni, de én biztosan a népszigeti vagy az őrmezői kutyasuliba mennék. Igazából 1 a 2, ugyanazok az oktatók, csak két helyen van, hogy minél több embernek legyen lehetősége járni.

[link]

[link]


A fojtóról meg annyit, hogy sehol sem kötelező :) Ha az, akkor meg gáz. De ezekben a sulikban nem fogják azt mondani, hogy kell. Viszont nem olyan szörnyű dolog az, csak nagyon rosszul hangzik. Mi egysoros láncnyakörvnek hívjuk, és hasznos tud lenni, ha jól használják.

2011. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

huhúúúú!!!:)


nagyon köszönöm, pont ilyenre gondoltam!!!!


már írtam is nekik, sajnos az 50.000 nagyon húzós, a mostani sulim havi 6.000, de hátha kipréselem valahogy!:)

2011. szept. 25. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megéri, mert annyira sokat tudnak segíteni... Teljes életmódváltás is lehet belőle :) Egyébként vidéken a tükörmódszeres iskolák olcsóbbak, de gondolom, nem egyszerű kiutazni heti 2-3szor.
2011. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

csak szeretném még egyszer megköszönni annak a válaszolónak a tippjét, aki az őrmezői kutyasulit ajánlotta (persze a többi válaszolónak is köszönöm!:)), ma voltam először, és el vagyok ájulva!!!!


iszonyú jó ez a kutyasuli, pont ilyennek képzeltem el álmaim iskoláját!:):)


A kutyámat senki nem kezelte vérengzőként, iszonyú jól bántak vele a kiképzők, póráz nélkül lehetett, és tilos agresszióval kezelni...


hálásan köszönöm, hogy ajánlottad, egy új életforma nyílt meg előttem és a kis falkám előtt!:)

2011. okt. 2. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy "jó helyre juttattalak":)))
2011. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Budakeszin pár hónapja nyílt egy új Kutyaiskola, ami egyben Kutya Sport Centrum is, tehát a normális oktatások mellett, rengeteg kutyasportot is kipróbálhat a gazda és kedvence(pl. agility, flyball, frisbee, dogdancing stb)

Remek hangulat, gyönyörű természetben, sok-sok akadállyal, kutyajátszótérrel.

A problémás kutyákat erőszak nélkül játékkal vezetik rá a helyes viselkedésre!


Bővebben olvashattok a honlapjukon: www.kscbudakeszi.hu


Nagyon ajánlom minden kutyaszeretőnek!

2011. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, de ha jól tudom, a két budakeszis kutyaiskola elég csúnyán nem tud együttműködni, és ez kicsit elkedvetlenít...:(

pedig egyébként jól hangzana a dolog.


de múltkor ott mentem el mellettük, és még behívni sem tudták a kutyát, aki a nyitott kapun jött ki.

persze a kutya lehet, hogy újonc volt...:)

de a kaput nem kellene nyitva hagyni...

2011. okt. 11. 05:14
 10/11 anonim válasza:

Ugye azt sejti, hogy ez nagyon rossz érv!?


Ezt úgy hívják konkurencia, amibe nem hiszem, hogy az "ügyfelek"-nek sok bele szólásuk van, véleményem szerint!

Mondok egy példát: Tesco és Aldi, két különböző cég egymás mellett, nem hiszem, hogy ezért az emberek inkább elmennek máshova vásárolni...mivel ez a két cég dolga!


A kapuról meg csak annyit, hogy nem hiszem hogy sok Kutyasulinál lenne kapu! Vagy ha már arra járt, akkor gondolom megtekintette a másik kutyasulit, van kapu náluk:)?


Utolsó sorban a "kiszaladt kutyáról" annyit, hogy Kutyasuliba nem a profi kutyások járatják a kutyáikat! És ez egy nemrég (pár hónapos) nyílt Kutyaiskola!


Persze ettől még lehet véleménye!

Üdvözletem!

2011. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!