Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes kutya pelenkát használni?

Érdemes kutya pelenkát használni?

Figyelt kérdés
Pénteken hozzák a kutyusunkat, holnap megyünk vásárolni még neki.egy ismerosunknek adtunk régen, és állítólag még van nála. Gondolkodtunk azon,h használjunk e.Használ a szobatisztasagra nevelesnel, vagy felesleges? 😄
2022. ápr. 12. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nálam használt és szépen ki szokott utána a kinti pisire és kakira.. persze lesznek akik le fognak szólni és pontozni, de szerintem hasznos dolog.
2022. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Felesleges szerintem én úgy szoktattam hogy többször vittem ki
2022. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem hallottam még ilyet :-) És popsitörlőt, krémet... stb ;-)
2022. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi használtunk, mert egy kölyökkutyát lehetetlen annyiszor kivinni, hogy ne sikerüljön a lakásban is. Éjszaka biztosan. 6 hónapos kora óta szobatiszta, a pelenka nem ördögtől való, rendszeresen kell mellette sétálni, kiengedni és nem lesz gond :)
2022. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem használ, csak megnehezíti a szobatisztaságra nevelést. Épp az lenne a lényeg, hogy ne bentre végezze a dolgát.
2022. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb esetben felesleges, rosszabb esetben rászoktatod, hogy a lakásban végezze a dolgát. Persze, sok függ attól, milyen lehetőségeid vannak a kivitel gyakorisága terén. Mi szerencsések voltunk, 2-3 óránként mindig ki tudta vinni valamelyikünk, de volt, hogy 10x is voltunk kinn egy nap. Az első hónapok ilyenek...
2022. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
53%

Érdemes használni mert amíg a kiskutyának nincs meg minden oltása addig nem ajánlott kivinni.


Evés-ivás-játék-alvás után ráteszed a pelenkára, ha elvégzi akkor dicséret/jutalomfalat, majd ugyan ezt folytatod amikor megvannak az oltások, csak annyi változással hogy a pelenka helyett kiviszed.

2022. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

En hasznaltam a felnott kutyamnal, mert nem szobatisztakent kerult hozzam es csak 1 hetig tudtam vele otthon lenni, az meg nem volt eleg a teljes szobatisztasaghoz nalunk.

Tenyleg megkonnyitette a dolgom, egy darabig, mert szepen raszokott, de a leszoktatassal sokat szenvedtunk.

Oszinten nem tudom, hogy ajanlanam-e vagy sem. Bar a valaszokbol is lathato, hogy valakinek meg tok konnyen leszokott rola a kutyaja, szoval neked kell donteni.

2022. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos most a kiskutyám kb egy hete nincs már lent a pelenka. Magától jelez már ha kiszeretne menni nem volt semmi gond a kiszoktatással, eleinte viszont jól jött nagyon a pelus, főleg mert kicsit hasmenéses volt amíg megszokta a kaját.
2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, az enyémek vagy széttépték, vagy nem használták. Inkább egyből kintre szoktattam őket. Egyedül az autóban szoktam alájuk tenni, ha esetleg hánynának.
2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!