Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nexgard Spectra mellé lehet...

Nexgard Spectra mellé lehet vajon Foresto nyakörvet is használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első körben arra volnék kíváncsi, hogy valaki használ-e Foresto/Kiltix nyakörvet a Nexgard Spectra tabletta mellé?


Iszonyatosan sok kullancs van, és hamarosan érkeznek a szúnyogok is, ezért gondoltam, hogy érdemes lehetne a belső védekezés mellett egy repellenes hatású spot on, vagy nyakörv használata is, ami távol tartja ezeket az élősködőket.


Az egyik állatorvos nem javasolja, a másik szerint gond nélkül használható a kettő párhuzamosan.



2022. ápr. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges szerintem és én nem is tartanám jó ötletnek, hogy keverd a kettőt, ki tudja, milyen hatásuk van egymással. Mintha Cataflamra innál Flector port is, egyrészt semmi értelme, mert akkor minek vetted be az elsőt, másrészt veszélyes is lehet.


Én csak a tablettát adom a kutyáimnak és jól működik. Ha aggódsz a kullancsok miatt, adasd be a Lyme-kór elleni oltást is.

2022. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam csak en a Canishield nyakörvet a Nexgard mellé, de azt mondták nem szabad!

Keverj levendula és citrom illóolajat és hígítsd fel vízzel és tedd bele vmi prickás dobozba és minden séta előtt fújd rá legfőbbkép a hasa lába körül

Nekünk 2 éve ez van és beválik

2022. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiota orokbefogadtam a kutyusomat (1,5 eve), nexgardot kap. Mi kullancsveszely szempontjabol kiemelten szar helyen elunk sajnos, rengeteg a kullancs es ehhez erdobe se kell menni. Meg nem talaltam benne kullancsot, de igazabol en nem merek neki mas szert adni, szoval majd ha lesz is benne, akkor ez van, kiszedjuk.
2022. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Akkor nem gondolom túl a dolgot, mert többet ártok a jószándékommal, mint javítok. :)


A permetet mindenképp kipróbálom, nagyon köszönöm.

2022. ápr. 12. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem váltak be az ilyen nyakörvek, mindig volt valami allergiás reakció, úgyhogy én 3 után nem kísérleteztem tovább. A Nexgard Spectra mellé én csak annyi kiegészítést használok, hogy fürdetésnél kullancs- és bolhariasztó samponnal is átdörzsölöm.
2022. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Amit még kipróbálhatsz, az a geránium olaj, én gerincvonalra szoktam csöpögtetni (mint egy spot ont) hetente (szintén Spectra mellé). Nálunk bevált.
2022. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!