Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen névnek tartjátok?

Milyen névnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Egy szemtelenül aranyos, kajla fülű németjuhász kiskutyát kaptam. Sok neven gondolkodtam már, de úgy döntöttem, hogy a Dante név illene a kis drágához legjobban. Vélemény? Ha esetleg nem tetszik, akkor más ajánlás?
2022. ápr. 14. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Német dogot ismerek ilyen névvel, szerintem nagyobb testű kannak jó név.
2022. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal is egyetértek, akik szerint tök jó név, meg azokkal is, akik azt írták, hogy eleinte úgyis "nemszabad"nak és "mivanaszádban"nak fogod szólítani :DD
2022. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen mindegy! Minden név illik mindenfajta kutyához! Ezek csak állatok!
2022. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Azért egy csivavát megnéznék akinek mondjuk Gyilkos vagy Hádész a neve. :)
2022. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Maya Bunnyheart ***** válasza:
9%

Én nem adnám, Dante pokla...gondolom nem szeretnéd ha a kutyád nevéről ez jutna eszébe az embereknek...ha meg igen akkor hajrá. És ugyan ez a véleményem a Gyilkos és hasonló nevekről is.


A jó kutyanév az pozitív jelentésű,olyan amit szívesen mondasz ki, plusz úgy válassz nevet hogy jó esetben 10-15 éven keresztül úgy fogod hívni a kutyádat.


Nálunk a futtatóban is van 2 Dante hát rájuk illik mert olyanok mintha a pokolból jöttek volna.

2022. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
#15 amúgy az megvan, hogy Dante Alighieri egy KÖLTŐ volt?.... A műnek pedig Isteni színjáték a címe, nem Pokol.
2022. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Maya Bunnyheart ***** válasza:
0%
Dante pokla: [link]
2022. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön az Isteni színjáték ugrik be, de ettől nem lesz rosszabb maga a név. Azt meg hogy minden név illik minden kutyához nem mondanám, a Dante igenis fennséges, tekintélyes név, csivavának nem adnám ugyanúgy ahogy a Démon vagy Gyilkos nevet se.

Dante pokláról annyit, hogy az az 1. része az Isteni színjátéknak, ezenkívül a purgatóriumban és a paradicsomban ugyanúgy folytatódik a történet.

A film amit linkeltek a műre akar utalni. "Szörnyű mint Dante pokla"

2022. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Bodri jobban passzol hozzá.
2022. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszik a név! Nagyon aranyos
2022. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!