Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért színleli a kutyám, hogy...

Miért színleli a kutyám, hogy fáj a lába? ( Kínai kopasz )

Figyelt kérdés
Délután óta a kutyusom fájlalja a lábát, úgy közlekedik, hogy fel van neki húzva teljesen, de szerintem nem fáj neki, hisz előtte nem történt vele semmi, ebben biztos vagyok. Mellesleg pedig amikor megnyomkodtam neki az állítólagos fájós lábát, akkor nem is nyüszített, s semmit nem reagált rá... De például engem sosem morog meg, most viszont igen... Mi lehet vele??
2010. szept. 15. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán mert megnyomtad a fájós lábát és azért morgott
2010. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztosan viccből biceg... :)
2010. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A kutyusoknak vannak furcsa szokásaik. Ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy nincs semmi baja, akkor csak eljátssza. Ne törődj vele! Abba fogja hagyni!
2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha morgott rád (pedig sosem szokott)akkor csak fáj neki???rossz a kedve is?levert?
2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocs felkiáltót akartam írni a "csak fáj neki" után...de szerintem várj 1 -2 napot utánna jobb ha megnézi a doki....szorítok h ne legyen semmi baj!!!
2010. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kutya nem játsza el, hogy fáj a lába. -.-"
2010. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem nyomtam meg a fájós lábát.

És de, eljátszhatja egy kutya, hogy fáj a lába! Biztosan nem történt vele semmi, mivel miután evett és elvégezte a dolgát ( NEM VOLT SEMMI BAJA ) lefeküdt az ágyra, majd jöttek hozzánk vendégek, s kivittem. Na akkor kezdte ezt csinálni.. És időközben meg csak aludt. Csak úgy spontán biztosan nem kezd el fájni a lába, főleg hogy mondom érintésre nem reagál, nem húzza el, semmi... Esetleg féltékeny lehetett a vendégekre, mivel eléggé ragaszkodik hozzám. De már rég elmentek, s még mindig nm hagyja abba...

2010. szept. 15. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy színleli. Sőt, én ezt erősen kétlem. Persze minden lehetséges, de szerintem nem erről van szó.
2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tudod néha nekem is meg szokott fájdulni a lábam, csak úgy, spontán tehát neki is elképzelhető. am az én tacskóm is sokszor eljátszotta ezt, nemtudom miért csinálta, lehet tényleg fájt neki. szeretgesd, lehet azért szimulál mert hiányzol neki:)
2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy színlelnek a kutyák. Nekem a németjuhászom csinálta ezt, ilyenkor azért csinálják, hogy figyeljünk rájuk és foglalkozzunk velük. Az enyém utána abba is hagyta. Volt, hogy elvittem állatorvoshoz, nem volt semmi baja.

De azért, ha nem múlik el pár nap múlva, vidd el orvoshoz a biztonság kedvéért.

2010. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!