Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keményebb, normál széklet...

Keményebb, normál széklet mellett vizes/kocsonyás anyag van a kutya ürüléke körül, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam orvosnál a kutyával, hasmenése volt egyszer-kétszer, 3 hónapos, így inkább megnézettem.

Ugyanazt a tápot kapja, amit a tenyésztőnél evett, ott nem volt semmi baja tőle, de lehet ezzel lesz gondunk.

Holnap ismét viszem dokihoz (oltások miatt),tőle is megkérdezem mi lehet a gond.

Táp mellé kap sárgarépát/rizst állatorvos ajánlására.

Ti mit javasoltok, volt valakinek hasonló gondja?



2022. ápr. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bélirritáció jele.


Esetleg orvossal megbeszélni egy röntgent hogy nincs-e idegentest a kutyusban. (bekajált valamit)

2022. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Eléggé aggódom miatta, remélem nem lesz nagy gond vele.

2022. ápr. 18. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutyak husevo allatok!! Tehat az a legfontosabb taplalek szamara.


Gabonat (rizst !!) nem tudjak megemeszteni!! Csak izuleti gyulladast okoz.


Most te nem adsz neki szamara megfelelo etelt egyaltalan. Ezt mutatja a belrendszere. A nyalka arra utal,h nem megfelelo a taplalek.

2022. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Allatorvos ajanlasara adtam, hogy a hasmenest kicsit megallitsa.

Nyilvan nem csak rizzsel es repaval etetem szegeny allatot, kizarolag par naprol van szo, amig helyreall. Tovabba mivel allatorvos ezt javasolta es nagyon sok helyen olvastam ezt, ezert adtam neki.

Ha nem megfelelo taplalek, akkor inkabb a tap lehet az, ami nem tetszik a kis gyomranak.

2022. ápr. 18. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!