Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehorzsolt kutya tappanccsal...

Lehorzsolt kutya tappanccsal mit kell csinalni?

Figyelt kérdés

Kis kutyam lehorzsolta a tappancsat a betonon. Nem sántít meg semmi, csak nyalogatja.

Kell ra valamit kenni vagy begyógyul magától?

Igazából ha bekenném szerintem lenyalogatná azt is



2022. ápr. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire horzsolta le és mennyire nyalogatja. Kis sérülésnél, kis nyalogatásnál begyógyul relatív hamar. Nagy sérülésnél és/vagy nagyon erős nyalogatásnál akár sokkal rosszabb is lehet, mint most. Akkor érdemes rá tenni fertőtlenítőszert, hámosító kenőcsöt. És akár rakni rá egy zokni vagy kutyacipőt.
2022. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosd le és nézd meg, mennyire problémás, van-e más sérülés, például nálunk sokfelé van üvegszilánk (ma futiban is szedtem össze néhányat, nem értem az embereket). Ha le kell kezelni alaposabban, akkor zoknit húzz rá, illetve lehet kapni jól szellőző öntapadós rugalmas pólyát, ami nem ragasztós felületű (gyógyszertárban, drogériákban is van), ezt nem tudja leszedni, ha esetleg olyan sérülése van, amit le kell fedni.
2022. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat olyan mint amikor megégeted magad felhólyagosodik es leszeded azt a hólyagot, pl engem egy izzó égetett meg így egyszer, de én nem használtam rá semmit
2022. ápr. 22. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemosod, kis betadin és kicsit simized, hogy addig hagyja.
2022. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!