Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel megtámadott egy...

Ma reggel megtámadott egy kutya? Miért tehette? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jöttem haza és a járdán egy idős hölgy sétáltatta a kutyáját. Kikerültem őket vagyis akartam de a kutya kitépte a láncát a hölgy kezéből és nekem ugrott szinte a torkomnak. A néni meg hanyatt vágódott és beütötte a fejét. A kezemmel védtem magam hogy ne a torkomnak menjen mert nagyon az volt a célja utána meghátrált fel tudtam állni és ezután is jött nekem de a táskám szerencsére nálam volt és azt raktam magam elé azt harapdálta. A néninek meg nem tudtam segíteni alig bírt felkelni, de aztán sikerült közben a kutya még mindig engem tartott és támadó pozícióban vicsorgott ha megmozdultam megint nekem jött. A néni utánna átment elöször az utca másik oldalára hívta a kutyát de az még mindig rajtam csüngött, utánna elindult a hölgy és ordított a kutyának hogy mostmár gyere satöbbi és engem meg otthagytak. Nem történt nagy sérülésem a pulóverem szakadt ki és a táskám. Leginkább a sokk ami rámtört. Mitől vadulhatott így be a kutya, érezhetett valamit rajtam, nem voltam kutyás hogy másik szagát érezze....? Szerintetek mit kellett volna tennem?

Páran azt mondják tegyek feljelentést hogy nehogy mást is megtámadjon de nem is tudom ki az a néni Budapesten történt a Ménesi úton.


2010. szept. 16. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen túltenyésztett agresszív példány volt.
2010. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
közepes termetű keverék volt, baszott nagy fogakkal és nem túlzok azok maradtak meg a legjobban.
2010. szept. 16. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Ha keverék ,akkor mekkora? Nem való annak a nénik tacskónál nagyobb kutya...
2010. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De érezhetett rajtam valamit vagy mi?!
2010. szept. 16. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Annak a néninek komolyan mondom semmilyen kutya nem való! Én a helyedben simán feljelenteném.
2010. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úhh...figyu, próbálj kérdezősködni a környéken a kutyásoktól nem ismerik-e a nénit. Ha igen, próbálj címet kérni, vagy találd meg. A kutya agresszív, szájkosár kell rá, vagy el kell kobozni tőle.
2010. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy normális kutya nem megy így neked akkor, ha "csak" szagokat érez rajtad, vagy bármi mást
2010. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A néni sem normális, ha csak úgy otthagyott, annyit sem kérdezett, hogy lett esetleg valami bajod, vagy nem, és a pulóveredet, és táskádat illene kifezetni, mert az ő kutyája tette tönkre. Nem kellene állatot tartania, a kutya valószínüleg antiszociális, és egyszerűen csak zavarta, hogy ott vagy, ezért támadott.
2010. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1az ilyen nénikéknek meg kéne tiltani hogy kutyát tartsanak, tartson macskát vagyí pintyat azzal nem árt másoknak

2azt a kutyát el kéne altatni

2010. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!