Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elrabolta egy banda a Yorkshir...

Elrabolta egy banda a Yorkshire terrieremet, de nem biztos h ők voltak, azt mondták, megnézik hogy az enyém és váltságdíjért visszaadják?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek, azt se tudom, hogy mit akarnak, azt mondják hogy nem ők lopták el, de ha az enyém akkor visszalopják váltságdíjért. Mit tegyek? Jajj Istenem segítsetek!
2010. szept. 16. 15:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hogyan lopták el? Mert ha úgy hogy te kikötötted egy bolt elé aztán a kutyát meg egyedül hagytad akkor meg is érdemelted...
2010. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
Vegyél inkább macskát, sokkal kisebb és elfér akár a házban is, nem kell sétáltatni, és ha rohadt dühösen hazamész akkor is számíthatsz rá, de ha őt is elrabolja a banda akkor M4A1 és öld le az egész bandát.
2010. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 orsybaba88 válasza:
pénzt akarnak, akkor fizetned kell, ha vissza akarod kapni a kutyádat.
2010. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

és 16 évesen egyedül laksz? Szüleid???? Idősebb ismerőseid?

Ne legyél már ennyire naiv, istenem... otthonról meg max a kertből lopnak el kutyát, azt is csak akkor, ha nincs otthon senki... a yorki meg nem az a tipikus egész nap kinti kutya, úgyhogy mit keresett egyedül kint???


olyanra még nem gondoltál, hogy a kutyád saját maga bóklászott el?!

2010. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Én fizetnék de mi van ha engem is elrabolnak vagy bántanak vagy még rosszabb?
2010. szept. 16. 15:50
 6/47 anonim válasza:
Ja hogy lány vagy? Akkor biztos csak azért akartam bevinni a sikátorba mert elakarják venni a szüzességedet.
2010. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Hívj sünöket te nagyonbuta.
2010. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Először is ne menj velük sehová. Azonnal szólj a szüleidnek, vagy valamilyen idősebb rokonodnak, mert ők megfontoltabban tudnak cselekedni, a hatóságok is jobban hisznek nekik és a suhancok is beszaribbak.

Ne fizess nekik, mert nem valószínű, hogy attól visszaadják a kutyádat, inkább mégtöbbet kérnek. Ha van valaki, aki segíteni tud neked, jelentsétek az esetet a rendőrségen, lopással, zsarolással és fenyegetéssel már komolyabban foglalkoznak.

2010. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
30 prc múlva találkoznom kell velük, ők megmondják hogy mi van, enyém-e a kutya vagy nem.Remélem az enyém, mert nem akarom, hogy rossz sora legyen, inkább visszaveszem csak minnél hamarabb visszakerüljön :S Jajj félek:S
2010. szept. 16. 16:03
 10/47 anonim válasza:
Megyek veled mint testőr, ok?
2010. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!