Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Amennyiben több ember jön...

Amennyiben több ember jön ellened, vagy sokkal nagyobb banda, mint a tiéd, mit tennél?

Figyelt kérdés
Én elfutottam, mivel csúnyán megverek volna. Ebben a helyzetben ennél nem éreztem jobb megoldást, áttörtem az embereket és ment a sprint. Voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit tettetek volna?
2011. szept. 28. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy valaki egy tucat embert egyedül elintéz, mert ő olyan hú de ügyes, csak a filmekben van a hatás végett... ha túlerővel jönnek ellened, vagy marad a diplomáciai megoldás, vagy a taktikai visszavonulás :P
2011. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen a futás, de a k*rva anyját aki kerget.


Helyesen tetted, 20 ember ellen nem szabad neki állni hősködni

2011. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Jól értem, hogy otthagytad a barátaidat?
2011. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátommal is úgy volt hogy 5-en akarták megverni..de szerencsére ott voltam én is és végül ők szaladtak el! De azt is hozzá kell tennem hogy Kínában 3 évig tanultam harcművészetet
2011. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Hello!


Szerintem egyaltalan nem gaz,hogy elfutottal,csak a magam peldajabol kiindulva,sajnos en egy eleg gaz telepen nottem fel szinte minden heten 2-3 szor elagyabugyaltak,volt ,hogy botokkal szijakkal,lancokkal.Szoval megtanultam futni.De azert mar fenottem es jo nagy darab lettem igyazotan 1-2 ember egyaltalan nem jelent gondot.Viszont ha tobben vannak az gaz!!!!Parszor belefutottam kisebb csoporokba es sajnos nem futottam el mert nem akartam otthagyni az ismeroseimet,persze en voltam a nagyobb darab ezert ram jottek a legtobben,az eredmeny 2 korhaz,3 fog,es jo nehany tores.Szoval ahogy mondani szoktak: kibirtam rohoges nelkul! De ha megiscsak nem hagy nyugodni es kevesebbnek erzed magad akkor egyenkent elkephatod oket es akko rmindent bele.De vigyazza mert az onbiraskodast jobban buteteik.A parom jogasz de meg o is rohog neha ezeken,beledkotnek es ha visszautsz veletlenul egy rosszat akkor te ulsz a sitten:( A masik fonos dolog ,hogy sokszor nem is nagy darab emberektol kell felni,most jeleneleg kulfodon dolgozom es itt minden heten van egy kesseles,lovoldozes es altalaban a gizda 16-18 evesek csinaljak,a legutobb is a metroban lovoldozott.A leghasznosabb tanacs viszont ,hogy kerud a bajt:)))) mar ha lehet !

2011. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:33

Minden héten? Úristen, hol laksz te?

2011. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Futás haverokkal együtt . Esélytelen más.
2011. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Jelenleg Belgiumban lakom,ha mar igy erdekel:) es szinte minden heten van keseles ,lovoldozes ha a neten nics is fent a helyi ujsagok irjak ,ugy mint Magyarorszagon is rengeteg a verekedes,keseles nem csak ott abban a varosba ahol laksz hanem a kornyezo kisvarosokban falukban.Foleg a rosszabb kornyekeken ahol a munkanelkul kisebbseg van ( ezt felek leireni mert rasszistanak neznek de sajna igy van).3 eve dolgozom itt es legalabb tucatszor kotottek belem es egyszer verekedesbe is torkolot.A paromat is megtamadtak elvettek a kerekparjat es a mobiljat.A rendorok csak annyit mondtak ,hogy ezekbol 12 egy tucat es vigyazunkjobban magunkra.Ennyi!

De a lenyeg,hogy a kerdesed es kicsit fura mert ha jobban kinyitod a szemed,fuled mindehol van eroszak es mindenapos

a legkisebbtol a legnagyobbik es csak arrol tudsz amit ep elkap a media.En sem voltam benne a hirekben pedig korhazban is voltam es rendori feljelentest is tettem.

2011. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy mit tennék több dologtól függ.

Üzleti vita,rablási szándék,vagy csak sima tét nélküli személyeskedés.

Egyedül vagyok,a csajommal vagyok,vagy vagyunk ketten,hárman férfiak.

Az ellenfél egy csapat suhanc,piások,vagy komolyabb fenyegetést jelentő bűnöző verőemberek.

Mindegyik szituáció más megközelítést,megoldást igényel.

A körülmények pontos ismerete nélkül meg nem tudok választ adni.

Egyébként voltam többször hasonló szituban,de futásra nem emlékszem.

2011. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12:17 ez nagyon szomorú és egyben aggasztó ,
2011. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!