Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agárral futóversenyen? Hard...

Agárral futóversenyen? Hard dog race?

Figyelt kérdés

Kutya vásárláson gondolkodom, egy kutyás futóversenyen biztos kipróbálnám magunkat, kocogni is sokszor eljárok.


Egy agárnak ez mennyire jönne be? Mert ugye ő gondolom inkább gyorsan sprintelne egy kört aztán lefeküdne. Régóta nagyon tetszenek az agarak, viszont a futásról se akarok lemondani.



2022. ápr. 27. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az agár kutyusok szeretnek mozogni. Szerintem nyugottan viheted magaddal kocogni. Hisz neki akkor a legjobb ha a gazdiával tölt időt.

Úgyhogy szerintem biztosan bejönne neki.

2022. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Páran futnak agárral, ők pl: [link]

Egy külföldi magyar agarat láttam még, akivel bikejöringeztek és nagyon ügyi volt, húzott rendesen, de nem tudom a nevüket.

2022. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen velük futni, de azt tudom hogy a mi agaraink hirtelen megindulva sprintelve futnak köröket vagy odavissza aztán pihennek
2022. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én futottam az agarammal (magyar vadászagár). Addig, amíg csak kettesben voltunk, szépen mellettem futott. Viszont ha valaki előttünk volt a futóversenyen, akkor azonnal magasabb fokozatba kapcsolt, ami számomra tarthatatlan volt. Egyszerűen az űzőösztön olyan magas fokú benne, hogy ilyenkor lehetetlen vele a futás, mert utol akarta érni a másik kutyást.

Alacsonyabb űzőösztönű kutyával persze biztosan lehetséges.

2022. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg az amataffom is sprintel es fut velem. Illetve engem lefut orakon at. Igy az agarad biztosan birni fogja a futasaid.
2022. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!