Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jónak tűnik nektek?

Ez jónak tűnik nektek?

Figyelt kérdés

Kutyámnak hamarosan műtétje lesz, legutóbb a szokásos lámpabúra szerű gallérja volt, de utálta, meg ment neki vele mindennek. Ez biztos kényelmesebb lenne, de valóban meg tudja akadályozni a seb piszkálását?


[link]


2022. máj. 8. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jellegu mutete lesz? Pl. A labait siman eleri ezzel is, ha hasi mutet, akkor jo lehet. De ha tudod felugyelni, vannak mutet utani ruhak, az sokkal kenyelmesebb altalaban a kutyaknak, persze van amelyik leszedi magarol azt is, nekunk ivartalanitas utan kapott egy kis bodyt a szuka, aztan varratszedesig rajta volt (marmint 2 naponta azert kimostam, es volt valtas). Ot egyaltalan nem zavarta.
2022. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasi műtét, a lépén van daganat, illetve gyomorkivarrás lesz.
2022. máj. 8. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ez egyaltalan nem kenyelmesebb nekik szerintem, en beszereztem, de a kutyam nem tudott benne normalisan fekudni, pihenni.

Jobban nez ki, meg konnyebb vele kozlekedni, de ha szerencsetlen lefekudne, akkor eleg hulyen tartja magat ezzel.

2022. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én legutóbb ilyet vettem a Fressiben. Nem olyan merev, mint a szokásos műanyag és elvileg helyenként ki lehet belőle látni. Kb. 3 hétig kellett hordani, a végére kicsit összeesett (mert azért ezzel is nekiment ennek-annak, de szemre kevésbé ütődött meg és talán jobban mozgott vele és jobban viselte), de vettem alá egy kisebb hagyományos műanyagot, hogy legyen tartása (végül nem tettem bele).


[link]

2022. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de mindenképpen ilyen nyakmerevítő szerűt szeretnék neki, az annyiból biztos jobb, hogy nem fog nekimenni vele semminek. Mindenképpen kellemetlen lesz neki, de valamit muszáj rakni rá.
2022. máj. 8. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert keszulj normalis gallerral is vsgy esetleg ruhaval, ha ebben nem tudna kenyelmesen fekudni. Fontos a pihenes, mutet utan nem allhat meg maszkalhat mindig, mert arra persze jo.
2022. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez addig oké, amíg le nem fekszik benne a kutya. Töri a gerinc vonalát, rövidtávon kényelmetlen, hosszútávon káros is.

Esetleg talölcsérre nem tudnál rátréningezni, hogy szokja a közlekedést benne és ne műtét után legyen pánik?

2022. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!