Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a táprol ? Egész jónak tűnik . Aki ezzel etet,neki be vált ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 28. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is elég jó. :)
2021. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam még róla, de megnéztem az összetételét és teljesen jó, nyugodtan etess vele.
2021. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)
2021. jan. 28. 07:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek a márkának a szenzitív tápját rendeltem, jelenleg gyógytápot kell ennie a kutyámnak, így még várat magára, de én nagyon nagy reményeket fűzök hozzá. Elég jók az összetevők és az ára is nagyon jó.
2021. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem be válik .

Nagyon köszi a választ

2021. jan. 28. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy a gyártónak van magyar instagram oldala. Én az elején írtam nekik, mert kicsit féltem egy számomra teljesen ismeretlen márkától, de nagyon kedvesen, nagyon gyorsan válaszolnak és szívesen segítenek. Úgyhogy nekem már csak ezért is nagyon pozitív az egész.

2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg rendeltem . Köszönöm a válaszokat .
2021. febr. 5. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!