Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves Staffi jellegű...

Másfél éves Staffi jellegű kutyát, hogy lehet egyedül létre szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves Staffi jellegű kutyám még soha nem volt egyedül.Hogy lehet hozzászoktatni?

2022. máj. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Van szoba vagy kinti kennelje ?
2022. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy, mint a tobbi kutyat. Fokozatosan, eloszor csak percekkel kezdve majd egyre novelni kell az idot.
2022. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az udvaron vagy a szobában vagy esetleg bezárva lenne ?

Hol lenne amikor egyedül van ?

2022. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idore hagyod egyedul? Milyen rendszeresen?


Az a titka,h ne rongaljon,hogy tartsd be a sorrendisegi szabalyokat illetve meglegyen a rendszeres egyutt kocogasotok. Egyutt. Mert o tarsat igenyel hozza es parancsokat kozben. A labdazas nem jo,mert a gyakori es hirtelen iranyvaltas a kutya izuleteit (az emberet is) tonkreteszi.

Az ,hogy milyen rendszeres es milyen idotartam,neked kell kitapasztalnod sajnalatos lehetseges rongalasai alapjan. Amit feltesz,zart ajtos szekrenyben legen vagy 2-3 meter folotti polcon a lelki beked erdekeben.


En direkt ugy alakitottam a munkam es eletem,h egyutt menjek a staffordommal mindenhova.

2022. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

4-es vagyok. Belvarosi lakasban tartjuk. Nem zarjuk be kennelbe.


Staffordot sportolo ,magara igenyes emberek tartanak.


A stafford egy rendszeres gazdival egyutt kocogast igenylo fajta.

2022. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt egy kölyök kutya 1-2 hónap alatt megtanulja. Egy felnőttnek lehet, hogy jóval több idő kell. De eddig miért nem szoktattad rá? Vagy ha eddig nem akartad, most miért változtatást hirtelen? Ugye sokat mondják a következetességet, ennek a jelentésének érdemes lenne utána nezned, kérdező.
2022. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os hozzászóló!Az előző gazdija nem szoktatta rá. Párommal váltásba dolgoztunk eddig de most munkahely váltás lesz rövid időn belül.
2022. máj. 9. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta van nálatok? Eddig miért nem kezdtek el ehhez szoktatni?
2022. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!