Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez most pontosan ?

Mi lehet ez most pontosan ?

Figyelt kérdés
Durván 3 hétig fájdalom csillapítót és gyulladás csökkentőt írt ki az orvosa és nem is lesz itthon ,30-án megyünk vissza kontrólra.Pénteken lesz egy hete ,hogy a kis mini baratjával lent birkóztak egyszer csak hatalmasat felnyüszített és nem tudott a hátsó lábára rá álni.Mióta kapja ezeket ,azóta itthon már rohangálni akar ,leteszi a földre de mikor megy felhúzza.A lényeg ...most ez húzódás lehet ? Konkrétan nem volt még röntgen az orvos se tudja pontosan . Tudnátok segíteni ha nálatok volt már hasonló ? Előre is nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS !!!!! segítséget ! A többire nem tartok igényt !!!!!!

2022. máj. 11. 09:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 nem ugy tünsz mint aaki 3x olvasta volna el . orvosnál voltunk nem kuruzslónál szerintem így is többet konyít hozzá mint te
2022. máj. 14. 18:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Kissé eltévedtél. Et itt a GYK oldal, ahol átlagemberek írnak válaszokat.

A neked megfelelő válaszért ajánlom egy - állatorvos válaszol - oldal felkeresését.

2022. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cubina ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy kuruzslóhoz vitted, de az első dolguk az állatorvosoknak ilyen panasz esetén, hogy csinálnak egy röntgent. Azonnal. Az én kiskutyám leugrott az ágyról, és utána nem bírt ráállni a hátsó lábára.

Azonnal vittem a dokihoz, aki megröntgenezte és azt mondta, hogy szalagszakadás, amit műteni kell, de mellette még izületi problémája is volt ugyanott, így azt is rendezni tudják.

Elég komoly műtét, azt mondta, hogy ő nem szakember e téren, ezért felhívta egy kitűnő állatorvos sebész barátját, kért időpontot, három nap múlva műtötték a kiskutyámat.

Előtte adott a doki 3 szem fájdalomcsillapítót, az a műtétig kitartott. A műtét nagyon jól sikerült, utána sem kellett gyógyszert szedni.


Ezeket azért írtam le, mert ilyen a normál ellátás, ha valami probléma van. Nem az, hogy kiterjedt vizsgálat helyett gyógyszert ír fel, amit hosszú hetekig kell adni a kutyusnak.


Egyébként a kérdező válaszait miért nem lehet lepontozni?

Elég gusztustalan a stílusa.


Ha már valaki veszi a fáradtságot és válaszol a kérdésre, illő lenne udvariasan reagálni.

2022. máj. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!