Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kovetkezmenyei lehetnek...

Milyen kovetkezmenyei lehetnek az ivartalanitott szuka kutyanak?

Figyelt kérdés
mert nem szeertnek kiskutyakat,mert felek,hogy esetleg bele pusztulna a szulesbe!!es a mutet utan rokton fog tudni futkosni vagy valami mast csinalni??annak gyogyulnia is kell?
2008. jan. 1. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Műtét után tíz napig egy gallért kell viselnie, ez akadályozhatja a mozgásban, de egyébként két, három nap lábadozás után jól szoktak lenni. Úgy kb. két hétig kell kímélni, de utána olyan lesz, mint a műtét előtt, csak kicsit hajlamosabb lesz a hízásra.
2008. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak nem kellett körgallért viselnie, és kb 1 hét után kezdte csak el nyalogatni a sebét, addig észre se vette. A műtét utáni este hányt és alig bírt felállni. (Lehetőleg autóval menjetek az orvoshoz, főleg ha nehéz a kutya!) De másnapra elfelejtette az egészet, mintha nem is lett volna seb a hasán. Kb 2 hét alatt gyógyult be a sebe teljesen. Mi azért műtettük meg, mert az orvos szerint így a legkisebb az esélye az emlőrákra.
2008. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak méhgyulladása volt, ezért ki kellett venni a méhet és a petefészkeket.Nagyon jó viselte, pár nap múlva már olyan volt mint régen.Körgallér nem kellett neki.Természetében nem lett váétozás,viszont az etetésre oda kell figyelni, mert könnyebben elhízhatnak ivartalanítás után.
2008. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en szlovakiabol vagyok es kb: nem tudjatok,hogy mennyi sk-ba kerulhet?
2008. febr. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!