Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodás után ez...

Gyomorcsavarodás után ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Kutyámnak gyomorcsavarodása volt, de sikerült neki műtét nélkül visszafordítani. Múlthét hétfőn 9.-én engedték haza. az érthető, hogy egész nap csak fekszik, de az első 4-5 napban mindig megette a kaját, viszont most 2-3 napja már alig akar enni. Fel fogom ma hívni az állatorvost, csak érdekelne, hogy akinek gyomorcsavarodást kapott a kutyája az mit tapasztalt utána.

2022. máj. 17. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye iszik eleget? Nagyon nem jó jel ha nem akar enni. Csökkentetted az adagját hogy ne terhelje annyira a gyomrát?
2022. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az állatorvos által előírt szigorú diétán van. Naponta 4-5 alkalommal ehet, de egyszerre nagyon kis mennyiséget, vizet egyszerre 2 decit ihat. Vizet óránként adok neki, azt szinte mindig megissza, nagyon ritkán pár kortyot meghagy belőle. Most léptünk a második hétbe, az első héten kizárólag pépeset ehetett, arra is gondoltam, hogy már megunta és azért nem akarja megenni? az előbb megpróbálkoztam egy virslivel, azonnal elvette és meg is ette. Tehát akkor végülis szeretne enni, csak nem mindegy mit?
2022. máj. 17. 13:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma el kellett altatni őt. Azért nem evett már, mert a gyomra hátsó része teljesen elhalt, kilyukadt, nem volt remény a megmentésére.
2022. máj. 20. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem sajnálom. 🖤
2022. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :(
2022. máj. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!