Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok innen rendelni...

Szoktatok innen rendelni tápot? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


jó táp a Happy Dog ??

Mekkorát rendeljek egy 3hónapos berninek?

ő már a junior méret??

és a termet beállitásnál a nagytestűt kéne beállitani ugye?

mert ő nagytestű lesz..


2010. szept. 18. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Happy Dog táp nagyon jó, nekünk az állatorvos ajánlotta, mondta hogy ő is azzal eteti a sajátjait. Mondjuk nem egy Acana, de az egy nagytestű kutya esetében borzasztóan költséges lenne, és ez is tökéletes ahhoz, hogy egészséges kutyusod legyen.
2010. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár innen még nem rendeltem, de jókat hallottam róluk.

A happy dog táp nagyon jó, egy 3 hónapos berninek már jöhet a junior táp :)

És igen, nagytestűnek való tápot vegyél!

2010. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

én a webkutya.hu ról szoktam, nagyon gyorsak és mindegy milyen értékben rendelsz, ingyen szállítják házhoz.

én őket ajánlom:)

2010. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig tőlük rendelem a tápot!

Múltkor rendeltem valami rágcsát is, de nem tudták leszállítani, és elküldték egy másik gyártónak ugyanazt a termékét. Elvileg ajándékba:)

De mondtam, hogy szeretném kifizetni, és azt írták, hogy térjünk vissza rá, ha legközelebb is rendelek tőlük:) Ezek után ne tőlük rendelném? Tök jó fejek:)

2010. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a tápfutárt nem ismerem, de mint az előttem szóló írta, én is a www.webkutya.hu -ról rendelek. Én kedden szoktam rendelni és az péntekre itt van, pedig vidéken lakom. Én is Happy Dog-ga etetek, 4.5 hónapos dobermannomat. Nagyon szereti és szépen nő tőle, a szőre is csodás. Az állatorvosom szerint e táp mellé nem is kell csonterősítőt adni neki, így nem is kap, mégis szépen fejlődik.

a webkutyánál most akciósan egy immunnövelő szert is adnak ajándékba a happy dog termékek mellé

2010. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!