Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagytestű (42 kg) és 13...

Egy nagytestű (42 kg) és 13 éves kutyának ki milyen ízületvédőt ad? Rengeteg a kínálat elvesztem. GF 600, zöldkagylópor, Synoquin, stb? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nehezen áll fel, ha véletlenül elesik nem bírja kinyomni magát, sétánál is hamar elfárad. Nyilván ez már az ő korában természetes, de nem szeretném ha fájdalommal kellene élnie. Voltunk vele orvosnál, Cimalgex-et ajánlottak, próbából 7-et vettünk, mondta az orvos ha beválik, akkor vegyük meg a havi adagot, de olyan sok a mellékhatás, hogy már nem merem adni, inkább mvalami természetesebbet keresek.
2022. máj. 23. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aniflexi+
2022. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem hizlaljuk el. Nem adunk gabonat,tapot.
2022. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi!


Második: Alap! Soha nem evett gabonás tápot, Granatpet seniort eszik, nincs elhízva.

2022. máj. 23. 14:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi GlycoFlex-et adunk neki
2022. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen, a leírtak szerinti állapotnál már kevés lesz bármelyik étrend kiegészítő. Ezen a szinten már csak a receptre felírható fájdalom-gyulladás csökkentők használhatnak. Sajnos, azok is csak egy bizonyos mértékig.
2022. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én aniflexi fittet adok a kutyámnak.
2022. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Aniflexit meg is rendeltem, jónak tűnik.


5-ös: igen, sajnos, tisztában vagyok vele, de ezt most megpróbáljuk. Különben jókedvű, még most is bohóckodik, játékos, csak hát már nem bírja, agya vinné csak a lábai …..

2022. máj. 23. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Arthrocol Mobility. Ördögcsáklya kivonatot tartalmaz, ami fájdalomcsillapító hatású.


Plusz meg kellene nézni min alszik, kényelmes fekhely, megfelelő alátámasztással sokat tud segíteni az állapotán.

2022. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Az előzőekhez még annyit, hogy sokat segíthet, ha kicsit lefogyasztod.
2022. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Nekem is eszembe jutott hogy a tulsuly is ront rajta, de nem tudom mennyire mernek 13 eves nagytestu kutyat lefogyasztani…. (Lehet keso emiatt aggodni?) Ki tudja mikor kellhet az extra elraktarozott energia
2022. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!