Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagytestű (42 kg) és 13...

Egy nagytestű (42 kg) és 13 éves kutyának ki milyen ízületvédőt ad? Rengeteg a kínálat elvesztem. GF 600, zöldkagylópor, Synoquin, stb? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nehezen áll fel, ha véletlenül elesik nem bírja kinyomni magát, sétánál is hamar elfárad. Nyilván ez már az ő korában természetes, de nem szeretném ha fájdalommal kellene élnie. Voltunk vele orvosnál, Cimalgex-et ajánlottak, próbából 7-et vettünk, mondta az orvos ha beválik, akkor vegyük meg a havi adagot, de olyan sok a mellékhatás, hogy már nem merem adni, inkább mvalami természetesebbet keresek.
2022. máj. 23. 13:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8-as: Igen, tudom, hogy ez fontos, éppen emiatt ő szivacson alszik.


Aki írja, hogy fogyasszam le, annak: ő nem túlsúlyos, ő egy nagytestű kutya, bernipásztor keverék. 42 kg most, kis gebe, ennél jobban nem szabad lefogynia, így is kilátszik már a bordája.

2022. máj. 23. 22:33
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es. Pontosan! Most még el van, de ha beteg lesz, nem lesz miből fogynia, így is sovány.
2022. máj. 23. 22:35
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aniflexi+


A visszejelzések szerint sok tünetes kutyán is segített. Jobbulást!

2022. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tegnap megrendeltem.
2022. máj. 24. 10:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!