Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya meg tud ölni egy nyestet?

Kutya meg tud ölni egy nyestet?

Figyelt kérdés

Ma reggel találtam egyet kiterítve az udvarunkon. A kutya egy labrador-vizsla keverék. Semmi nyoma rajta, hogy verekedtek volna. Azt mondja a férjem nem ő volt, kizárt, hogy el tudta volna kapni egy karcolás nélkül. De mégis akkor hogy került az udvarba?

A férjem szerint talán egy róka kapta el, és amikor a kutya előjött, akkor ijedtében elhagyta a zsákmányt.

Ja, van itt minden az udvarban, még őzek is be szoktak jönni, bár azóta már kerítettünk.


2022. máj. 25. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze.
2022. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A vizslák vadászkutyák, szerintem simán kinézhető belőle, hogy verekedés nélkül megfogja.
2022. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ráfog jól megrázza, azt annyi volt. Nem nagy állat a nyest.
2022. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Honnan gondolod azt hogy ha a róka meg tudja fogni akkor a kutya nem???
2022. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért yorkit ne engedjél rá a nyestre
2022. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi esélye nem lenne egy nyestnek egy labrador nagyságú kutyával ezért nem csoda hogy a kutyának semmi sérülése sincs.
2022. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy atlagos nyest akkora mint egy kandur macska, persze hogy meg tudja olni. 2 masodperc alatt.
2022. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az angol cocker spániel kanom egyszer majdnem teljesen megnyúzott egy sünt.

Bármire képesek..

2022. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!