Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeirntetek vegyek 20000-30000...

Szeirntetek vegyek 20000-30000Ft körüli (középáras) kutyát expresszen?

Figyelt kérdés
Mindenki aztmondja ott csak szaporítók vannak meg nem lesz egészséges a kutya,de lehet valaki nem is tudja hogy létezik szaporító és semmi rossz szándék nincs benne és mélgsem drágán adja a kutyát.Meg hallottam olyanról is hogy vett 20ezerét kutyát és makk egészséges.Szóval?
2010. szept. 18. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én expresszről vettem 35ezerér egy kutyát és makk egészséges!:)
2010. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi is vettünk egy shar-pei-t az expresszről, 25.000 Ft-ért, és semmi baja, teljesen egészséges! Nagyon édes kutyu!

Igazából nem az a lényeg, hogy expresszről veszed e vagy sem!

2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor jó,mert nem is drága és ha egészséges is...
2010. szept. 18. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Az expresszen van vagy 5ezer kutyás hirdetés, nem ismerhetjük az összes hirdetőt. Ilyen olcsó kutya is lehet egészséges, de nagyobb valószínűséggel jönnek ki rajta betegségek. Az előző válaszolóknak szerencséjük volt. Nem beszólásból mondom, de ha itt azt mondjuk vegyél inkább tenyésztőtől 100ezerért, gondolom nem fogsz, tehát felesleges volt feltenni a kérdést.

Ha csak annyi pénzt tudsz rááldozni, legalább nézz körül alaposan. Szaporítók között is óriási különbségek vannak. Az oltások, féreghajtás mindenképpen legyen meg.

2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha midneképp onnan akarsz, akkoris nézd meg kitől. Ha nem mehetsz be a házba, ahol tartják a kutyákat, nem nézheted meg őket és a szülőket, nem adnak oltasi könyvet, ne is foglakozz velük. ÉS bizonyosodj meg h fajtatiszta a kicsi, bár nehezen mondható meg biztosra ennyi idősen. Persze nem biztos, hogy beteg lesz, csak nagyobb a valószinüsége. Tudod, olyan, hogy nem biztos, hogy tüdőrákban hal meg az, aki dohanyzik. Ennyi.
2010. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én expresszen a menhelyek hirdetései között nézelődnék először (használják az expresszt a menhelyek, nagyon sok hirdetésük van fent), ők biztos korrektek, ráadásul eleve ivartalanított kutyák, magánszemélyekre nehezebb szűrni, megvan-e minden, ami kell.
2010. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz!

Nekem is onnan van havanese és teljesen egészséges,és gyönyörű :)

2010. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, az ilyen "olcsó" kutyák szülei, sok esetben a távolabbi felmenői sem szűrtek különféle betegségekre, így nagyobb az esélye, hogy kijön a kölykeiken valami nyavalya. Lehet, hogy pár hónaposan, lehet, hogy később. De az is lehet, hogy nem lesz semmi baja sose, lutri. És attól, hogy valakiben nincs semmi rossz szándék, csak azért vannak kölykök, mert "milyen cukik" stb., még árthat a kutyáknak a tudatlansága miatt.

Az már más kérdés, hogy a lelkiismeretes tenyésztők munkáját teszik tönkre azzal, hogy jobb esetben csak fajtahibás, rosszabb esetben betegségeket hordozó kutyákat szaporítanak tovább...

Én, ha fajtatiszta kutyát vennék, nem kockáztatnám meg, hogy hiába harmadáron veszem meg, de lehet, hogy folyton orvoshoz kell majd járkálni vele. Amúgy szoktak néha lenni a normális tenyésztőknél is pl. színhibás kölykök, akiket nem lehetne tenyészteni, őket olcsóbban oda szokták adni, nézz utána, hátha.

2010. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott találtam 35000-ért német juhászt első alomból!2x oltva,féregtelenítve,chipelve de törzskönyv nélkül!4 kölyök volt és kettőt családon belül ajándékoztak el! Megnéztem a szülőket,a törzskönyveket és igaz nem kértem de megmutatták a dp szűrési eredményeket is!Nagyon tiszta igényes volt a kutyák környezete is!Egészséges szép kutyám van de én azért ivartalaníttattam őt!
2010. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!