Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekik csak egy kutya, de...

Nekik csak egy kutya, de nekem A KUTYA volt?

Figyelt kérdés
Kinevetnek az emberek, mert siratom a kutyámat.
2022. jún. 1. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük.
2022. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kötődtél hozzá, akkor semmi szégyellnivaló nincs benne.
2022. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 qkker1 ***** válasza:
100%
Én is megsirattam mind a hármat.
2022. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Aki emiatt kinevet, annak nincs szíve. Egy kutya több szeretet ad, mint bármelyik ember. Aki nem sír utána, az csak azt bizonyítja, hogy mennyivel fejletlenebb érzelmileg egy kutyánál.
2022. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyulaim és tengerimalacaim voltak, de mindnél sírtam
2022. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megsirattam a papagájaimat is, ne foglalkozz azokkal, akik kinevetnek.
2022. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 napja ment el, el kellett altatni. Bárhova nézek, minden rá emlékeztet. Ő nem egy kutya volt nekünk, ő családtag volt. Szinte mindenhova (ahova lehetett) vittük magunkkal. Annyira szép volt, és annyira okos. Úgy, de úgy szerettük.
2022. jún. 1. 09:36
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, miért nevetne ki bárki is. A saját állatát mindenki családtagként szereti.
2022. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne hidd! Sokan még ma is csak házőrzésre használják. Egyik szomszédom bottal verte el a 3 hónapos kiskutyáját, és mikor mondtam, hogy csak félni fog, azt mondta, ettől tanul. A mi kutyánkra még hangosan rászólni sem kellett, elég volt a tiltó NEM szócska. Soha nem ütöttük meg, mégis szófogadó volt. De már nincs. Borzasztóan érzem magam.
2022. jún. 1. 09:43
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk is volt kutyánk, nagyon fájt mindannyiunknak, mikor elment. Ennek 10 éve, de a mai napig eszembe jut néha.

Azóta felnőttem és cicáim vannak. Hát tudnod kell, hogy a macskák még annyit sem érnek az emberek jó részének szemében, mint a kutyák, max egerészésre jók, természetesen kibaszva a kertbe, utcára. Nálunk családtagok, normális kaját kapnak, foglalkozunk velük, ha betegek, orvoshoz visszük őket. Az ilyenek szemében ez mind hülyeség, de ezekkel nem kell törődni.

2022. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!