Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok?

Milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Elvileg nemsokára kapok egy Yorkshire terrier kiskutyát. Fiú lessz és létszives, ha van ötletetek akkor írjatok.

Előre is köszi!


2010. szept. 18. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Te meg nem tudnál néha beiktatni egy-egy vesszőt a megfelelő helyre? Na látod, veled is lehet kötekedni.


Amúgy szerintem majd ha megkapod, tudni fogod, milyen név illik hozzá. :)

2010. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

oszt ha rosszul ir dolgokat akkor mivan a kuytának nem az kell h helyesen irjon azt hanem h szeresse:)


Johni :D:D

2010. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na jól van mosmár a piszkálódást abba lehet hagyni! Úgy látom, aki piszkál nem tudja értelmezni a kérdést, mert én nem a helyesírásomat kérdeztem, hanem kutyi nevet. Nagyon szépen köszönöm azoknak akik védtek és persze azoknak is akik normális választ írtak. Ha még van ötlet szívesen várom!!!!
2010. szept. 20. 21:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Bagoly
2010. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Itt mindig csak a kötekedés megy!

Mi az összefüggés a helyesírás és a kutyatartás között?

Egyébként a kötekedő válaszolók sem épp a helyesírásukról híresek. ;)

Kutyanév: Kolbi,Sanyi,Happy

2010. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 00:03 !

Lehet, hogy a két szót leírod (talán) helyesen de alapvető helyesírási szabályokkal mégsem vagy tisztában. Ez miért van? Miért nem alkalmazod? Már ha így felhoztad.

2010. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg, amíg megkapod! Ha meglátod, lehet, hogy azonnal beugrik majd neked egy rá jellemző név, ahogyan hívhatod. Esetleg lesz valami fura szokása, amiről szintén ellehet nevezni. Én is előre elterveztem, mi lesz a neve a kiskutyámnak, de másképp döntöttem.
2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
bagoly
2011. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntötte a kérdező:D
2011. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megkaptam a kiskutyát.:D Kan és mivel olyan kicsi Csöpi lett a neve, pedig egyébként a Jokert akartam.

Tényleg meg kell várni, amíg meglesz a kutysod.

Köszönöm szépen a válaszokat.:D

2011. szept. 19. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!