Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kölyök kutyád napi...

Mi a kölyök kutyád napi étrendje? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 05:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A rágásra adok neki szárított állat alkatrészeket, meg főtt disznó csontot. Úgyhogy ki van elégítve a rágása.
2022. jún. 13. 12:32
 12/17 A kérdező kommentje:
Ritkán kap még túrót, tojást, halat, rizst, cs. mellet. Ezek abszolút nem egészségtelen kaják, aki ezt állítja nagyon tévedésben van.
2022. jún. 13. 12:35
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Igen, a rágása lehet ki van elégítve. És a tápanyag szükséglete?

Mindegy is, ha neked ennyi maradt meg abból, amit írtam (6os válaszoló vagyok, hosszan, részletesen leírtam, hogy milyen hibái vannak ennek az étrendnek), inkább nem vitázom, mindenki úgy rontja el a kutyája egészségét, ahogy neki jólesik. Megtanulhatnám, hogy mindez szélmalomharc.

2022. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13as csak fújod a magadét. Amiket leírtam az teljesen fedi a tápanyag szükségletét.
2022. jún. 13. 12:38
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 mi a gond a túróval, tojással, hússal, hallal, rizzsel, zöldségekkel??! 4 hetes kismacskát találtam 2 éve, ezeken nőtt fel + imádja a málnát, barackot, dinnyét magában, tökéletes a vérképe, 7 kilós gyönyörű nagytestű izmos kandúr.
2022. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 Ezekkel semmi. Nem vagyok táphívő, barfosak a kutyáim, a túró és a rizs kivételével mindegyik napi szinten kerül a tányérba. A baj azzal van, ahogyan a mondat kezdődik: "Ritkán kap..."

Az előző oldalon a kérdező leírja, hogy "általában" mit kap, kutyakonzervet, főtt csirkecsontokat, olajos halkonzervet, marhagégét. Na ezeknek nincs tápanyagértéke. Az se mindegy, hogy a hal alatt mit értünk, a legolcsóbb sprotni konzervet vagy jó minőségű tengeri halat.

2022. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Reggel: ételmaradék

Délben: ételmaradék

Este: ételmaradék


Innivaló: víz.

2022. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!