Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nyakörv alatt a kutyámnak...

A nyakörv alatt a kutyámnak összegumbacolódott a szőr, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nincs szorosan fent csak vastag a szőre (shiba inu).

Olyasmi lett a szőre mint a bárány bundája és nem tudom mit tudnék csinálni vele! Probáltam fésülni és semmi.



2022. jún. 14. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak séta alatt legyen rajta, ne állandóan, szerintem magától ki fog simulni, minden séta után fésüld meg ott a bundáját.

Ha élősködő ellenes nyakörvről van szó, akkor érdemes csepegtetős vagy tablettás megoldásra váltani.

2022. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
összegumbacolódott = összegubancolódott
2022. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Elnézést, nem vagyok a hosszabb szavaknak mestere. ;)

Mellesleg nem élősködő elleni nyakörv, anyagnyakörv.

Azért van állandóan rajta, mert sokan járnak nálunk ki-be a kapun és ha elfut lássák van gazdája és tudjanak felhívni.

2022. jún. 14. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal kifésülöd a kutyát.
2022. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kell kefelni a szoret, valoszinuleg mar az aljszőr is ossze van allva.


Kell egy jo kefe es hetente többször ki kell kefelni a nyakat különösen es akkor nem fog ossze allni. Ha vegkepp nem megy akkor vidd kozmetikushoz rendbe teszik majd elmondja negmutatja milyen kefet kell venni a kutyadra

2022. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Igaz, ez nem válasz a kérdésre, de én jobban aggódnék a szökdösése miatt -legalábbis a kommentedből az jött le hogy ez rendszeres nála- mint azon hogy nem szép a szőre 😅)
2022. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont ...
2022. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!