Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az agarak alapból jól viselked...

Az agarak alapból jól viselkednek?

Figyelt kérdés

Sose láttam még rossz agarat , nem kell rájuk rászólni stb, mindig szépen mennek a póráz végén, megállnak a járda szélén, nem ugatnak más kutyákat, nem rángatják a pórázt. Olyan jól neveltnek, nyugodtnak tűnik mindegyik de tényleg.

Maguktól ilyenek?



2022. jún. 22. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Igen, nyugodt jelleműek
2022. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Ezek a kis vekony kutyak ,nem is tudnak elhuzni a gazdit ,igy nem is teszik.
2022. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém mindig is hiperaktív volt. Akkor jó, ha nagyon le van fárasztva. De az sem tart sokáig, mert kb soha nem merül le benne az elem teljesen.

Rajta kívül egyet ismerek aki szintén agár, ő is hiperaktív.

Az igaz hogy nem ugatós típus, minden esetben maximálisan behívható és szófogadó. Csak nagyon nyüzsög :)

2022. jún. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A legnagyobb mozgásigényű, de ugyanakkor a legnyugodtabb kutyafajta
2022. jún. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodt az enyém is, amíg prédát nem lát. Magyar vadászagár.

Amúgy nagyon lusta, sétánál is csak jön láb mellett.

Kell neki a mozgás, de nem annyira a mennyiség (abban a terelőfajtáknak, bizonyos terriereknek több kell), inkább az kell, hogy intenzív legyen.


2-es válaszolónak üzenem, nem csak kis olasz és whippet létezik. :) Vannak nagy és óriástestű agarak is.

2022. jún. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5ös, elég lesz az magyar agárnak is...( szintén gazdija vagyok egynek...)

Ez a fajta sosem ugat feleslegesen, nyugodt, gyerekbarát fajta, az én kutyám más kutyákkal be tud indulni, amúgy gond sosincs vele.

2022. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en agaram 0-24ben mozogna de ilyenkor nyaron mivel tobb idom van reggel meg este elviszem egy hosszu setara, igy van egy par nyugodt orank. De egyebkent a masik szempontbol nem falkavezer tipus, az 5osnek igaza van:)
2022. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
6-os. Tudom, hogy a fajta neve hivatalosan magyar agár, de mivel az enyém kifejezetten vadászkennelből van, nem pedig küllem vagy versenyagár kennelből, ezért neveztem így.
2022. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiktokon van valaki aki ezzel szórakozik, hogy milyen nyugott a kutyája aki versenyre is megy.
2022. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az agár nem egy idegbajos fajta. :)
2022. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!