Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatják a kutyákat vagy csak...

Altatják a kutyákat vagy csak bódítják varratszedéskor?

Figyelt kérdés
Ha esetleg egyik sem akkor hogyan történik ha nem marad nyugton? Vagy akár igen... eléggé ficánka és hiszti, ( sajnos nagyon el lett kényeztetve) és félek megint altatják mert nem jó úgy látni hogy szenved 😞

2022. jún. 27. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Van még varratszedés? Nekünk már 11 éve is olyannal varrtak, ami felszívódik. Nem kellett visszavinni szedetni.
2022. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Lefogjak és kb 3mp alatt kihúzzák belőle a cérnát és mehet is.
2022. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem altatják. Az enyém speciel csóválta közben a farkát, bár ő egy rendkívül jó természetű kutya.
2022. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Lefogjatok. Nem faj neki kerdezo, nyugi.

De a kutyat jo lenne megnevelni, ez mindenki erdeke is. Kutyasuliba menjetek el es kezdj el vele kutyakent banni, mert o nem egy plussmaci, kellenek szabalyok es korlatok.

2022. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Kan kutyus ivartalanítás után nálunk sem volt semmi érzéstelenítés, altatás, bódítás, simán lefeküdt a kutyus, még le sem kellett fogni. Amíg a doki szedte a varratokat, tőlem kapta a pocak simit.
2022. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Szuka kutyamnal ivartalitas utan annyi volt, hogy bementunk, asszisztens leguggolt, en a meg a kezemmel tartottam a ket mellso labat, mint amikor jutalomfalatert pitizik, es kb fel perc alatt megvolt, egyaltalan nem erezte, nagyon eszre sem vette. Csak tereld el a figyelmet valamivel.
2022. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm


#4 12 éves a kutyus ezzel már nem foglalkozunk. Örülök hogy az életét mentem a daganattól szívbetegség és a sérvtől. És annak is hogy a korához képest ilyen aktív amúgy.

2022. jún. 27. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Pár pillanat alatt kiszedik a varratot, nem nagy dolog. Mondjuk az én kutyám anno annyira félt, hogy bepisilt. :D De amúgy tényleg csak pár pillanat. Az én kutyám is nagyon ficánka amúgy, mivel ő nagyon fél, nagyon stresszel, de nála is meg lett oldva.


Amúgy a 12 év az szép kor, remélem minden jól alakul a picivel.

2022. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Drága akkor tényleg félhetett. Igen szép kor, 6 hetes korába került hozzám, ő egy szerelem kutya. Bármit megtennék érte.
2022. jún. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!